Je stanovené hlavné losovanie European Open ATP v Hamburgu

Hamburg 11. júla 2021

V hlavnom žrebe má miesto šesť hráčov Hamburg European Open Pánska udalosť. Špičkové semienko Carlos Taberner Mobilizovaný zo sady na prechod zo Španielska Daniel Masoor Nemecko v nedeľu popoludní 2-6, 7-6 (5), 6-4 po dvoch hodinách a 43 minútach.

Svetová jednotka Valencie 113 bude mať v tejto sezóne po Madride svoje druhé vystúpenie v hlavnej remíze na turné ATP. Feliciano Lopez V prvom kole.

Druhé semeno Ukážte Diega Zebotha Porazený z Brazílie Steven Ten 6-3, 7-5 z Kanady otvorí svoju hlavnú žrebovaciu kampaň proti vstupu španielskej divokej karty za hodinu a 29 hodín Nicola Kunn.

Jishen Zhang Posledné 7. semeno Číny Sumit Nagal India 6-4, 6-2 za hodinu a 10 minút na stretnutie s Argentínou Federico Delphonis.

Alex Molkon Slovensko vstupuje do hlavnej remízy po výhre setu 6: 3, 5: 7, 6: 3 nad Austráliou Christopher O’Connell Ďalej bude Taliansko Gianluca Maker.

Juan Pablo Varilas Peru vyhralo všetky juhoamerické konflikty Sebastiánska základňa Argentína 6: 2, 3: 6, 7: 6 (0), aby mohla hrať šťastne prehraté ihrisko. Pace je šťastný porazený a bude čeliť Francúzom Korint je mŕtvy mŕtvy.

Maximilián Malta Nemecku trvalo dve hodiny a 11 minút bojovať s posledným 11. nasadeným Talianskom Alessandro Gianessi 3-6, 6-3, 7-5. 26-ročný mladík bude čeliť nemeckému kolegovi Dominic Koiper. Výherca tejto súťaže bude hrať semeno súťaže číslo 1 Stephanos Chitsibas V druhom kole.