Premier League: 10. kolo – výsledky a plán zápasov

včera 22:20
|

Futbalisti Tottenhamu Hotspur uspeli v londýnskom derby, keď v nedeľňajšom domácom zápase 11. kola Premier League zdolali Arsenal 2: 0. „Kohúti“ rozhodli v prvom polčase, keď sa presadili Heung-Min Son a Harry Kane.

(AKTUALIZOVANÉ 22:20)

Duel Tottenham Hotspur – Arsenal FC ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Kane strelil svoj 250. gól v profesionálnej kariére. Tottenham potvrdil, že sa mu doma proti Arsenalu darí, keď ani sedemkrát za sebou neprehral s „delami“ na svojej pôde. Vďaka trom bodom sa dostal na čelo tabuľky o 24 bodov dva body pred Chelsea. Tretí Liverpool absolvoval dobrý večerný zápas s Wolverhamptonom. Arsenal nevyhral vo štvrtom ligovom dueli za sebou a momentálne je na 15. mieste.

Duel Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Len o skóre za Tottenhamom je majstrovský Liverpool, ktorý doma vo večernom zápase zvládol hladký zápas 4: 0 s Wolverhamptonom Wanderers. O góly sa postarali Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum, Joel Matip a svoje si pripísal Nelson Semedo.

Mohamed Salah v šanci pred prvým gólom Liverpoolu v zápase proti Wolverhamptonu WandereresFotogaléria

Zdroj: SITA / AP

Hráči tímu Crystal Palace na ihrisku West Bromwich Albion hladko 5: 1. Domáce publikum jasalo, keď v 34. minúte zápasu mohol Matheus Pereira zvýšiť svoj náskok stredom šestnástky. Po zmene strán využil Crystal Palace dvakrát výhody Wilfrieda Zahu a Christiana Bentekeho. Hostia uspeli po dvoch prehrách, naopak, West Bromwich v poslednom kole nenadviazal na víťazstvo nad Sheffieldom.

Sheffield United opäť prehral, ​​keď na Leicester City neuspel 1: 2. O bod prišiel v 90. minúte, keď sa presadil Jamie Vardy. „Líšky“ uspeli po dvoch prehrách. Posledný Sheffield má po 11. kole na konte iba jeden bod.

READ  Slávni slovenskí hokejoví bratia: Takto si ich v Kanade uctili

Premier League – 11. kolo:

West Bromwich Albion – Crystal Palace 1: 5 (1: 1)

Ciele: 30. Gallagher – 8. Furlong (vlastný), 55. a 68. Zaha, 59. a 82. Benteke, ČK: 34. Pereira (West Bromwich)

Sheffield United – Leicester United 1: 2 (1: 1)

Ciele: 26. McBurnie – 24. Perez, 90. Vardy

Tottenham Hotspur – Arsenal Londýn 2: 0 (2: 0)

Ciele: 13. Syn Heung-Min, 45. + 1 Kane

FC Liverpool – Wolverhampton Wanderers 4: 0 (1: 0)

Ciele: 24. Salah, 58. Wijnaldum, 67. Matip, 78. Semedo (vl.)