Premier League: 10. kolo – výsledky a plán zápasov

včera 22:20
|

Futbalisti Tottenhamu Hotspur uspeli v londýnskom derby, keď v nedeľňajšom domácom zápase 11. kola Premier League zdolali Arsenal 2: 0. „Kohúti“ rozhodli v prvom polčase, keď sa presadili Heung-Min Son a Harry Kane.

(AKTUALIZOVANÉ 22:20)

Duel Tottenham Hotspur – Arsenal FC ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Kane strelil svoj 250. gól v profesionálnej kariére. Tottenham potvrdil, že sa mu doma proti Arsenalu darí, keď ani sedemkrát za sebou neprehral s „delami“ na svojej pôde. Vďaka trom bodom sa dostal na čelo tabuľky o 24 bodov dva body pred Chelsea. Tretí Liverpool absolvoval dobrý večerný zápas s Wolverhamptonom. Arsenal nevyhral vo štvrtom ligovom dueli za sebou a momentálne je na 15. mieste.

Duel Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Len o skóre za Tottenhamom je majstrovský Liverpool, ktorý doma vo večernom zápase zvládol hladký zápas 4: 0 s Wolverhamptonom Wanderers. O góly sa postarali Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum, Joel Matip a svoje si pripísal Nelson Semedo.

Mohamed Salah v šanci pred prvým gólom Liverpoolu v zápase proti Wolverhamptonu WandereresFotogaléria

Zdroj: SITA / AP

Hráči tímu Crystal Palace na ihrisku West Bromwich Albion hladko 5: 1. Domáce publikum jasalo, keď v 34. minúte zápasu mohol Matheus Pereira zvýšiť svoj náskok stredom šestnástky. Po zmene strán využil Crystal Palace dvakrát výhody Wilfrieda Zahu a Christiana Bentekeho. Hostia uspeli po dvoch prehrách, naopak, West Bromwich v poslednom kole nenadviazal na víťazstvo nad Sheffieldom.

Sheffield United opäť prehral, ​​keď na Leicester City neuspel 1: 2. O bod prišiel v 90. minúte, keď sa presadil Jamie Vardy. „Líšky“ uspeli po dvoch prehrách. Posledný Sheffield má po 11. kole na konte iba jeden bod.

READ  Badgers Dylan Holloway nájde hudobnú stránku po dlhej neprítomnosti na World Juniors | Vysoká škola

Premier League – 11. kolo:

West Bromwich Albion – Crystal Palace 1: 5 (1: 1)

Ciele: 30. Gallagher – 8. Furlong (vlastný), 55. a 68. Zaha, 59. a 82. Benteke, ČK: 34. Pereira (West Bromwich)

Sheffield United – Leicester United 1: 2 (1: 1)

Ciele: 26. McBurnie – 24. Perez, 90. Vardy

Tottenham Hotspur – Arsenal Londýn 2: 0 (2: 0)

Ciele: 13. Syn Heung-Min, 45. + 1 Kane

FC Liverpool – Wolverhampton Wanderers 4: 0 (1: 0)

Ciele: 24. Salah, 58. Wijnaldum, 67. Matip, 78. Semedo (vl.)