Technológie

Prvý notebook na svete s flexibilným displejom

Vrchol technologických inovácií prináša revolučnú kombináciu presnosti a všestrannosti. Či už ste fanúšikom inteligentných technológií alebo vaša práca vyžaduje vysoko mobilné zariadenie, ktoré funguje v každej situácii, ThinkPad X1 Fold vám prinesie dokonalý používateľský zážitok.

Kombinácia známych funkcií, ktoré už všetci poznáme zo smartfónov a tabletov, do jedného skladacieho výpočtového zariadenia navždy zmení spôsob, akým pracujete, hráte, tvoríte a pripájate sa. Na serveri X1 Fold môžete ľahko pripravovať a prezerať prezentácie, čítať e-maily alebo prehliadať svoje obľúbené elektronické knihy. Jedna obrazovka môže byť ohnutá, zložená alebo dokonca rozdelená na dve, všetko podľa vašich predstáv a potrieb.

Výkon a presnosť v jednom

ThinkPad X1 Fold je vybavený procesorom Intel® Core ™ s technológiou Intel Hybrid a výkonnou pamäťou RAM, aby bola zaistená presnosť a výkon. Notebook pracuje na systéme Windows 10 Pro a poskytuje až Výdrž batérie 11 hodín, čo poteší mnohých manažérov, obchodníkov, ale aj bežných používateľov.

Zdroj: Lenovo

S hmotnosťou menej ako 1 kg ThinkPad X1 Fold osloví každého, kto denne pracuje na počítači v kancelárii alebo sa potrebuje pohybovať a prispôsobovať rôznym situáciám na schôdzkach a na cestách. Dotyková obrazovka s uhlopriečkou obrazovky 13,3 prstovOLED panel s rozlíšením 2K, a teda možnosti jeho použitia sú takmer nekonečné. Obrazovka je zložená až z 11 vrstiev technológie, aby bola zaistená jej použiteľnosť a najmä odolnosť.

Nenápadný a elegantný

Elegantné kožené puzdro poskytuje štýlový vzhľad a funkčné dizajnové prvky, napríklad stojan na státie zariadenia. ThinkPad X1 Fold je teraz k dispozícii spolu s klávesnicou Bluetooth Mini sklad, ktoré je možné bezdrôtovo ukladať a nabíjať vo vnútri zariadenia, je tu pero Lenovo Modaby si používatelia mohli robiť poznámky, komentovať alebo podpisovať právne dokumenty.

Tablet, kompaktný notebook alebo ohýbateľný multitasker? Toto je Lenovo ThinkPad X1 Fold. Vďaka šikovnému bezdrôtovému príslušenstvu v kombinácii s nízkou hmotnosťou je toto priekopnícke zariadenie ideálnym spoločníkom do práce aj na cesty.

Lenovo ThinkPad X1 Fold do konca roku 2020 môžete kúpiť výhradne v spoločnosti Datacomp.

Lenovo X1

Zdroj: Lenovo

Zloženie: 100% bavlna.

(PR)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close