Technológie

Star Wars: Battlefront Classic Collection použil prácu moddera bez kreditu

Modder, ktorý verí, že ich neoceniteľné výtvory sú súčasťou klasickej kolekcie Star Wars: Battlefront, nazýva celý zážitok „dobrý úder“.

Zatiaľ čo vývojár Aspire trvá na tom, že kolekcia neobsahuje „žiadny kód alebo obsah prevzatý z neohodnotených zdrojov“, modder iamashaymin bol zahrnutý nielen v úvodnom traileri k ich zbierke modov – o ktorej Aspyr povedal, že bola urobená „nesprávne“, ale aj vo finálnej hre.


STAR WARS™ Battlefront Classic Collection – upútavka

STAR WARS Battlefront Classic Collection – upútavka

„Toto vydanie je úplný chaos. Skutočnosť, že museli vydať záplaty tesne pred a po vydaní dvoch desaťročí starých hier naozaj hovorí za všetko,“ povedal Yamasheimin. IGN. „Najmä vzhľadom na to, že o časti záplat sa hovorí, že odstránili obsah, o ktorom už tvrdili, že bol odstránený pred mesiacmi.

„Nie je nič iné, čo by som mohol povedať, že ostatní hráči už nezakričali, cítia sa tak napumpovaní pre takýto zápas a úplne to míňa cieľ. Je to strašný úder.“

Star Wars: Battlefront Classic Collection bojuje s rastúcou nespokojnosťou hráčov, ktorí sa sťažujú na chyby a slabý online multiplayer.

V dôsledku toho bola adaptačná komunita „pripravená [Aspyr] oznámil hru“, pretože modderi „si všimli aj veľa vizuálnych problémov a poškodenie súborov nám ukázalo len tie najhoršie hrôzy“.

„Dúfali sme, že využijeme vylepšenia a samozrejme by sme boli ochotní preniesť a prepracovať náš upravený obsah tak, aby fungoval s novými hrami. Vo všeobecnosti mnohí hráči aj tak očakávajú všeobecné opravy chýb, ako napríklad Hviezda smrti, Počet lístkov posily tímu sa zníži na polovicu a hlasové komentáre sa nehrajú vždy kvôli jednoduchému preklepu.“ Veľmi populárna záležitosť,“ vysvetlil iamashaymin.

READ  Od 17. februára bude na Slovensku povinná izolácia pre všetkých návštevníkov

„To, čo sme zistili pri spustení, bola veľmi nefunkčná hra, v minulosti sme opravili veľa problémov. Tiež akákoľvek podpora modov pre obe hry bola vážne poškodená, hoci pre Battlefield 2 bola sotva funkčná. (Všetky mody pre Battlefield 1 sú teraz nefunkčné) .

„Existuje veľa týchto podivných problémov, ktoré kričia na rýchly rozvoj,“ dodal Yamasheimin. „Niektoré textúry v hre sú dokonca zamenené s textúrami v Battlefield 1, Kashiho voda je modrá v Battlefield 1 a nie sivá v Battlefield 2 a mapy DLC používajú na niekoľkých miestach úplne nesprávne textúry.“ vysvetlil Imashaimin.

„Toto všetko sú veci, ktoré môžeme opraviť alebo nie sú pokazené na začiatok. Každých pár hodín sa musíme pozrieť na niečo nové a pridať to do zoznamu plánovaných opráv. A to sa ani nezačne dotýkať obsahu a funkcie, ktoré iné vydané verzie týchto hier pred 20 rokmi nemali, ako napríklad rozdelená obrazovka na štyri obrazovky.“

Aspyr ešte nereagoval na žiadosti o komentár.

Kolekcia, ktorá bola spustená 14. marca pre Nintendo Switch, PC, PlayStation a Xbox, obsahuje pôvodný Star Wars: Battlefront a jeho pokračovanie Star Wars: Battlefront 2 z rokov 2004 a 2005, plus bonusový obsah. každý jeden.

Aspire vydal aktualizáciu Star Wars: Battlefront Classic Collection, v ktorej obviňuje online problémy z „kritických chýb“.

„Spočiatku sme narazili na kritické chyby v našej sieťovej infraštruktúre,“ uviedol Aspyr na svojej webovej stránke. Výsledkom je „neuveriteľne vysoký ping, chyby pri vytváraní zhôd, zlyhania a servery sa nezobrazujú v prehliadači“.

Vývojár uviedol, že teraz pracuje na „zvýšení stability siete“ a povzbudil hráčov, aby pokračovali v hlásení chýb, chýb alebo „neočakávaného správania“ v hre prostredníctvom svojej podpornej platformy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close