Technológie

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 má nového vývojára, ktorý vyšiel v roku 2024

China Room bolo potvrdené ako nové štúdio stojace za problematickým Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, pričom tím Everybody’s Gone to the Rapture má upravené okno vydania koncom roka 2024. Projekt sa presunie do konečnej verzie, ale vyššie nájdete nový trailer.

Hra, ktorá bola pôvodne ohlásená v roku 2019, čelila niekoľkým neúspechom, pretože niekoľko plánovaných okien vydania zaostávalo za plánom. Bolo to oznámené pre PS5 aj PS4, no nový trailer obsahuje iba logo PS5. Odhalenie hry sa uskutoční v januári 2024.

Čo sa týka prevzatia produkcie Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, riaditeľ štúdia Ed Daly povedal, že to „dokonale zapadá“ do portfólia tímu, ktorý zahŕňa Dear Esther a pripravovaný Still Wakes the Deep. „Bloodlines 2 je náš doteraz najambicióznejší projekt. Fanúšikovia tejto série netrpezlivo očakávali túto hru a my sme pripravení na túto výzvu.“

Dodáva: „Do projektu prinášame viac ako 15 rokov ocenených skúseností, vytvárame hru, ktorá ctí odkaz svojich predchodcov a zároveň prináša svoju hrateľnosť do modernej doby.“ Pokiaľ ide o dôvod, prečo bol pre projekt vybraný The Chinese Room, Sean Craney, viceprezident značky World of Darkness, vysvetlil, že to bola záľuba štúdia v zdrojovom materiáli. „Fanúšikovia franšízy môžu byť pokojní, pretože vedia, že Bloodlines 2 je v dobrých rukách, a v januári sa s vami budeme môcť podeliť o viac.“

Ste radi, že Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 je stále nažive? Podeľte sa o svoje najnovšie myšlienky v komentároch nižšie.

READ  Producenti Final Fantasy 16 sa snažia získať späť dôveru fanúšikov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close