Technológie

Mali by ste hrať ‚Cyberpunk 2077‘ po dnešnom patchi 2.0 alebo počkať na ‚Phantom Liberty‘?

Ak existuje jedna otázka, ktorú si dnes hráči Cyberpunk 2077 kladú, pred dnešnou aktualizáciou Grand 2.0 (ktorá by sa mala spustiť dnes popoludní), je to, či by mala alebo nemala prepracovať všetky aspekty hrania:

  • Úplne prepracovaný strom zručností
  • Úplne nový kybernetický systém
  • Veľa nového kybernetického softvéru
  • Nový policajný systém a automobilová bitka

Urobte to však ešte pred vydaním Phantom Liberty, ktoré vyjde 25. septembra popoludní/večer v USA a 26. septembra všade inde. Mali by ste hrať o päť dní skôr alebo je nejaký dôvod čakať, kým spustíte Phantom Liberty?

Ak ste nadšení z hry, hovorím, urobte to ešte dnes. Bez ohľadu na to, aký ste hráč, povedal by som, že nemá zmysel čakať na Phantom Liberty. prečo? Nechaj ma vysvetliť.

Noví hráči – Aj keď je možné preskočiť priamo na Phantom Liberty z úplne novej postavy, neodporúčal by som to bez kontextu zvyšku hry. Namiesto toho, keď sa začnete stretávať s Voodoo Boys v Pacifice, budete prirodzene predstavení príbehu Phantom Liberty, keď sa dostanete do hry.

Aj keď je to možné, môžete jednoducho pretekať v hre a dostať sa cez tento bod skôr, než sa Phantom Liberty spustí…a na tom nezáleží. Hral som Phantom Liberty trikrát potom, čo som porazil celú hru…trikrát (vlastne, aby som videl všetky výsledky) a bolo to tak dobré, že som to urobil. Ale bol by som prekvapený, keby ste sa tu dostali tak ďaleko za pár dní. Ja by som tiež mohol odporúčanie Keď som čakal na spustenie až do konca, pristál obzvlášť dobre.

Vracajúci sa hráči – Áno, v závislosti od toho, do akej miery ste vyčistili existujúcu mapu, je tu toho menej. Ale nie je nič zlé na tom, ak si znovu vytvoríte svoju starú štruktúru podľa nového systému. Získate možnosť získať späť každý bod atribútu, ktorý ste raz minuli, a všetky vaše body schopností sa vám vrátia a môžete ich kedykoľvek bezplatne nahradiť.

READ  Prvá slovenská banka už chráni pred častými skrytými poplatkami, vďaka ktorým ľudia stratia peniaze v zahraničí

Predtým, ako Phantom Liberty spustí zločiny, ktoré ste nezničili alebo nezastavili, môžete otestovať, čo by sa vám na aktualizovanej zostave mohlo alebo nemuselo páčiť. Alebo náhodne kamaráti z gangu visiaci za rohmi. Opäť platí, že ak ste 100% zvládnutí, do Phantom Liberty nie je veľa čo robiť, ale môžete si pohrať s novými systémami, vrátane nového policajného systému (získajte až 5 hviezdičiek a bojujte s MaxTac ) a automobilových súbojov (ktoré dobre spáruje s novým policajným systémom).

Po aktualizácii 2.0 nemám dôvod čakať na návrat Phantom Liberty v Cyberpunk 2077. Najmä pre nových hráčov to nemení zážitok. Návrat hráčov s vyššou úrovňou Vs je menej pravdepodobný, ale hranie je stále zábavné. Čoskoro urobím samostatný príspevok, ktorý urobím ako prvý, keď sa aktualizácia 2.0 objaví neskôr.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close