Technológie

Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra unikli svoje charakteristické farby.

Hovorí sa, že Samsung oznámi Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra na podujatí 1. februára. Ako sa tento dátum blíži, začína sa objavovať čoraz viac podrobností o zariadeniach. Dnes sme dostali informácie o tom, akú podpisovú farbu budú mať jednotlivé modely.

Charakteristická farba je veľmi výrazná vo všetkých reklamných a marketingových materiáloch. Každý rok udržuje veci čerstvé a charakteristická farba Galaxy S23 v roku 2023 je údajne bledo zlatá/ružové zlato. Galaxy S23+ bude ružový, zatiaľ čo typická farba S23 Ultra bude zelená.

Očakávajte teda, že ich uvidíte v týchto konkrétnych odtieňoch na oficiálnych tlačovkách tria. Samozrejme, Samsung ich predáva v nespočetných ďalších farbách – a toto sú tie najdôležitejšie. Samozrejme, ak sa táto fáma prevalí. Už len pár týždňov, kým to s istotou zistíme.

Podľa predchádzajúcich únikov bude trojica S23 obsahovať rovnaký dizajnový jazyk ako Galaxy S22 Ultra, s jednotlivými krúžkami pre všetky zadné fotoaparáty, čím sa zjednotia poznámky medzi Ultra a ostatnými dvoma, keď sa odteraz o rok rozlíšia.

Obsahuje tiež Gorilla Glass Victus+, hodnotenie IP68, Snapdragon 8 Gen 2 SoC, 8/12 GB RAM, 128/256/512 GB úložisko a lepší ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Čerešničkou na vrchole všetkého by mohla byť satelitná konektivita iPhone série 14 pre prípad núdze.

Dôkazy | Zdroj obrázka

READ  Liquor tvrdí, že má evolučnú mapu ako Fortnight v GTA 6 Out 2025

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close