Technológie

Tvorca postáv Dragon's Dogma 2 je teraz vonku na PS5, čím prechádza na plnú hru

Aktualizácia: Ako viete, Character Creator je teraz na PS5. Nájdete ho na stránke Dragon's Dogma 2 v obchode PS Store. Má veľkosť 4,4 GB.


Pôvodný príbeh: Capcom vydáva tvorcu postáv z Dragon's Dogma 2 ako bezplatné stiahnutie na PS5 – a dnes je vonku. Môžete si vyrezať až päť Arisenov (vaša hlavná postava) a päť hlavných vojakov (vašich stálych spoločníkov počas celého dobrodružstva). Prirodzene, tieto výtvory je možné preniesť do plnej hry, keď sa spustí 22. marca.

Ak ste typ, ktorý trávi hodiny vytváraním svojho ideálneho hrdinu, možno budete chcieť pokračovať a vyskúšať túto postavu. Za zmienku tiež stojí, že v Dragon's Dogma 2 nemusíte hrať za človeka. Existuje nový druh známy ako Beastmen – v podstate obrie mačky.

Bohužiaľ, o poriadnom deme pre Dragon's Dogma 2 sa stále nehovorí. O niečom takom sa šušká už nejaký čas, no začíname si myslieť, že údajné úniky v skutočnosti len poukazujú na tvorcu postavy.

V čase písania tohto článku nie je Creator k dispozícii na stiahnutie na PS5 – tento článok však aktualizujeme, keď bude dostupný.

Otočili by ste tvorcu postavy? Buďte tým najlepším v sekcii komentárov nižšie.

READ  Zhrnutie: Recenzie pre Persona 3 Portable, Persona 4 Golden na Switch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close