Technológie

Neskôr v tomto roku vychádza finálna kuchárska kniha Fantasy 14 • Eurogamer.net

„Vydajte sa na kulinárske dobrodružstvo s jedným z najobľúbenejších majiteľov hier“.

Očakáva sa, že kniha receptov založená na kulinárskych zážitkoch z filmu Final Fantasy 14 sa začne predávať 9. novembra 2021.

Aj keď vývojár / vydavateľ Square Enix ešte nebol oficiálne oznámený, Wario 64 našlo zoznam kuchárskej knihy The Ultimate Final Fantasy 14 Web spoločnosti Simon & Schuster Tiež sa mu podarilo prekonať ďalší zoznam, ktorý sa objavil na Amazone (vďaka, Siliconora).

Aj keď predchádzajúci zoznam túžil premenovať ho na „Licencovanú kuchársku knihu videohier“, nezmenil sa včas, aby zabránil vydaniu vydania Vario 64 Insights snímke obrazovky s knihou a jej obsahom.

Kniha poskytne „ohromujúce fotografie a podrobné pokyny“, aby pomohla fanúšikom Ultimate Fantasy 14 znovu vytvoriť „niektoré z najlepších jedál v tejto hre“ vykonaním „kulinárskeho dobrodružstva prostredníctvom jedného z najobľúbenejších majiteľov hier“. Zahŕňa 192 strán a viac ako 70 receptov vrátane úvodu režiséra a producenta Nokiho Yoshidu a očakáva sa od maloobchodu za maloobchod 35 – okolo 25 சுமார்.

Tento obsah je hostený na externej platforme a bude sa zobrazovať, iba ak sú zacielené súbory cookie. Prosím, povoľte prezeranie cookies.

„S obľúbenými príchuťami a ľahko sledovateľnými pokynmi od spoločnosti Heidelin po celom Norwande ponúka táto doména mnoho tipov, ako čo najlepšie využiť svoje produkty,“ uviedol dnes už neexistujúci komentár. „Začnite svoj deň farmárskymi raňajkami, veľmi obľúbeným a jednoduchým, ale príjemným jedlom; pochutnajte si na Cortasovom chlebe Knights; kúpte sa v tvarohovom koláči La Nocia’s Rolenberry Cheesecake atď.“

Nie je to prvýkrát, čo sa nás kuchárska kniha snaží previesť zážitkami z varenia videohry. Pomyslel si Danlan Osudová kuchárka Je to obzvlášť zvláštne, pretože to napísala konzultantka v oblasti videohier Victoria Rosenthal a z pohľadu Evy Levante „kulinárska zbierka cez posledné mesto a za jeho hradby“.

„Je to kuchárska kniha, ktorá slúži na dva účely a robí ich dobre,“ napísal Danlan. „Po prvé: Je to skvelá kuchárska kniha. Má užitočnú slovnú zásobu a dobrý recept na oranžovú a limetkovú rozmarínovú soľ. ​​Po druhé, je to krásna cesta vesmírom, v ktorej naozaj veľa ľudí trávi čas. Veľmi ťažké.“ Avšak, keď uvažuje o marshmallows, Lavender píše: „Niekedy sa cestovateľovi pripomína veľký marshmallow … Počul som aspoň, že vonia po vanilke.

READ  Pokemon Legends: Arcius sa už streamuje online, zatiaľ nevyšiel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close