Technológie

Hráči MW3 uviazli v najabsurdnejšej camo výzve v hre

John Esposito

V porovnaní s predchádzajúcimi položkami je camo grind na MW3 efektívnejšie a jednoduchšie, hoci niektoré výzvy sa ukázali byť rovnako náročné ako kedykoľvek predtým.

Ako neoddeliteľnú súčasť multiplayerového grindu Call of Duty zarábajú hráči kozmetiky plnením výziev, ktoré im boli predložené, konkrétne Camo Grind. CoD sa už viac ako desať rokov veľmi zaviazalo poskytovať hráčom hlboký systém.

Článok pokračuje po reklame

MW3 nie je iný, Interstellar a Borealis sú najobľúbenejšími skinmi pre oddaných fanúšikov. MW3 sa dočkala prepracovania camo grindu s efektívnejším prístupom k „jednoduchším“ výzvam v hre pre viacerých hráčov.

Tohtoročné výzvy rozdelili hráčsku základňu, pričom niektorí cez ňu fúkali a iní lamentovali nad „smiešnejšími“ požiadavkami.

Hráči MW3 zabíjajú výzvu na prenikanie výbuchom

Niektoré požiadavky na maskovanie sú celkom jednoduché, ako napríklad získanie „x množstva zabití“ pomocou zbrane alebo najímanie hráčov na dokončenie úspechu s použitím plne vyzbrojenej zbrane. Nie všetky výzvy sú také jednoduché a trieda LMG spôsobuje mnohým hráčom bolesti hlavy.

Článok pokračuje po reklame

Po splnení prvej požiadavky na maskovanie musia hráči získať desať infiltračných zabití pre ďalšiu výzvu. Teoreticky by to malo byť jednoduché, pretože LMG majú palebnú silu na prerazenie mnohých štruktúr MW3.

Zaregistrujte sa do Dexerto Zadarmo a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

Samozrejme, nie je to také jednoduché Hráč MW3 sa pokúsil vybuchnúť s kontajnerom v zásielkeLen aby ste ich našli neuveriteľne zmätených a frustrovaných.

READ  Fanúšikovia si myslia, že objavili novú IP adresu Naughty Dog v The Last of Us

„Prenikanie guliek bolo absolútne najhoršou výzvou, prienik bol úplne náhodný a nekonzistentný,“ povedal o výzve jeden hráč.

Článok pokračuje po reklame

Ponúkli však niekoľko užitočných rád: „Skúste použiť Snapshots a Tactical Camera Field Enhancement a zahrajte si Hardcore Shipment alebo Rust.“ Tiež odporučili Stash House, novú mapu, ktorá sa má pripojiť k aktualizácii 2. sezóny a naďalej sa stáva obľúbenou fanúšikmi.

Ďalšie návrhy zahŕňajú výškové budovy a šrotovisko, pretože javorové ploty majú vysokú priepustnosť. Každý tip pomáha, pretože tieto výzvy sa tak skoro nezmenia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close