Technológie

Teraz klesol • Eurogamer.net

Star Wars JD: Fallen Order vydáva verzie PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Zverejnené.

Sú bezplatnou medzigeneračnou aktualizáciou pre súčasných majiteľov verzií PlayStation 4 a Xbox One.

Dnes je E.A. Star Wars Jedi uviedol: Fallen Order videlo od svojho uvedenia v novembri 2019 na celom svete viac ako 20 miliónov hráčov. Preto sa dočká pokračovania!

Táto natívna verzia novej generácie ponúka vyššie štruktúry a aktíva s vyšším rozlíšením, rozlíšenie 4K / HDR, vylepšený výkon 60 snímok za sekundu a výrazne rýchlejšie načítanie.

Má dve nastavenia grafiky pre Xbox Series X a PS5: Režim výkonu (ZAPNUTÝ) – rozlíšenie 1440p pri 60 snímkach za sekundu a Režim výkonu (VYPNUTÝ) – rozlíšenie 4K pri 30 snímkoch za sekundu.

EA hovorí, že v Xbox Series S nie je grafický systém. Povedané: „Výkon je uzamknutý na 1080p / 60fps“.

Môžete preniesť ukladací súbor z verzie pre Xbox One alebo PS4 do konzoly Xbox Series X a S alebo PS5.

Na zariadeniach Xbox Series X a S sa verzia novej generácie automaticky ukladá z cloudového úložiska alebo úložiska konzoly.

To je dnes na PS5 komplikované. Na konzole sa musíte ubezpečiť, že dáta úložiska PS4 sú uložené v systémovom úložisku PS5, napríklad čas prehrávania predchádzajúcej verzie PS4, sťahovanie z cloudového úložiska alebo prenos cez USB kľúč. Odtiaľ bude na úvodnej obrazovke riadok „Importovať systém PS4 na uloženie údajov“. Môžete zvoliť túto možnosť a použiť svoje staré údaje o úložisku.

Ak zmeníte svoje úložisko, všetky vaše súbory a bonusy, ktoré boli odomknuté v predchádzajúcej generácii, sa odomknú v nasledujúcej generácii

READ  Jerry Horner predstavuje vianočné darčeky pracovníkom NHS v spoločnosti Govt Lead in Rainbow Woman

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close