Technológie

Skvelá batéria, dobrý fotoaparát a slušná cena. Novinka je už aj na Slovensku

Spoločnosť Samsung prináša na slovenský trh ďalší smartfón zo série M. Pohybuje sa za rozumné ceny a ponúka veľa muziky za slušné peniaze. Po úspešnom modeli Samsung Galaxy M21 je nový Samsung Galaxy M11.

Galaxy M11 ponúka 6,4-palcový displej s rozlíšením HD + a pomerom strán 19,5: 9. Panel má výrez v podobe malého otvoru pre prednú selfie kameru. Dizajnová línia existujúcej série zostala zachovaná, takže Galaxy M11 sa okrem čiernej dodáva aj v dvoch štýlových farbách.

Zdroj: Samsung

Zloženie: 100% bavlna.

Osemjadrový procesor pracuje vo vnútri Snapdragon 450sekundovali 3 GB RAM. Interné úložisko s veľkosťou 32 GB je možné rozšíriť až na 512 GB. Galaxy M11 je vybavený funkciou rozpoznávania tváre a snímačom odtlačkov prstov umiestneným na zadnej strane smartfónu.

Trojitý fotoaparát prináša hlavný snímač s rozlíšením 13 Mpix, ultra široký fotoaparát s rozlíšením 5 Mpix a nechýba ani fotoaparát pracujúci s hĺbkou ostrosti s rozlíšením 2 Mpix. Postará sa o funkciu Live Focus, ktorá umožní subjektu vyniknúť.

Samsung Galaxy M11 je vybavený batériou s kapacitou 5 000 mAh a 15 W rýchlym nabíjaním, čo vám umožní stráviť viac času sledovaním obsahu a menej času nabíjaním.

Novinka je dostupná od októbra u vybraných predajcov elektroniky za odporúčanú maloobchodnú cenu 179 €. Bude dostupná v čiernej a modrej farbe.

READ  Mydlový box: Skryté šťastie právnika veľkého esa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close