Zábava

Adela Vinczeová je pozitívna! Sú v karanténe so svojím manželom Viktorom, AKO sa infekcia prejaví!

Adela Vinczeová a jej manžel pravidelne podstupujú testy na koronavírusy, pretože obaja často prichádzajú do kontaktu s mnohými ľuďmi. Okrem toho sú tiež zodpovední za zdravie svojich kolegov, aby nepriniesli infekciu pracovnému tímu. Doteraz boli testy vždy negatívne, dnes je to len polovičná pravda.

Zatiaľ čo Viktor Vincz ukázal negatívny výsledok aj v ďalších testoch, Adela je už teraz pozitívna. „Zdravím z karantény. Adelka je pozitívna, po novom teste PCR som opäť negatívna – zatiaľ, “ napísal Vincze na Instagram a pridal fotografiu, na ktorej sú obaja doma zjavne bez akejkoľvek úpravy.

Adela v posledných rokoch spomalila:

Poskytol tiež informácie o tom, ako sa infekcia prejavuje. „Nedusíme sa, neležíme v horúčkach, nestratili sme chuť ani vôňu – zatiaľ. Nevieme, odkiaľ sa to vzalo, nevieme, čo bude nasledovať,„Viktor napísal čestne. Je však zrejmé, že podpätky nebudú trčať z domu minimálne nasledujúcich 10 dní. Nepochybne to do istej miery ovplyvní pracovné aktivity oboch, ale to je v tejto situácii asi najmenej dôležité“ .

Viktor sa ale netají svojim sklamaním, s Adelou mali len prázdninové plány. „Minulý týždeň by som nepovedal, že naša zimná dovolenka sa bude konať na adrese trvalého pobytu, ale teraz, keď som uväznená v tomto stredisku covid, je to aspoň s mojím obľúbeným partnerom. „ optimizmus nestratil ani v tejto situácii a svojej drahej manželke už tradične pridával milé slová. Dá sa im spoľahnúť, že infekcia je asymptomatická, ako je to v mnohých prípadoch.

Zdroj: instagram / topstar.sk

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close