šport

Agent: Inter ma zavolal do De Vrija, anglické kluby chcú Mereditha

Štefan de VrijAgent Federico Pastorello prezrádza, že ho Nerazzurri pozvali na predĺženie s holandským obrancom, no nie je jasné, či to znamená odchod Milana Škriniara.

Obom obrancom vypršia zmluvy na konci sezóny, ale Škriniar údajne povedal gigantom Serie A, že novú zmluvu nepodpíše. O slovenského reprezentanta prejavilo záujem PSG a pravdepodobne sa v júli pripojí k gigantom Ligue 1 ako voľný hráč.

„Neviem, či Škriniar pôjde do PSG, ale môžem povedať, že mi Inter zavolal, aby som urýchlil rokovania s jedným z mojich klientov, De Vrijom,“ povedal Pastorello pre Rai Sport.

De Vrij prišiel do Interu po bezplatnom prestupe z Lazia v lete 2018.

brankár Neapolu Alex Meredith Pastorello je tiež na zozname klientov a hľadajú ho talianske medzinárodné kluby Premier League.

„Mal za sebou niekoľko ťažkých mesiacov a bol blízko k tomu, aby skončil, ale bol to skvelý človek a veľký šampión,“ povedal Pastorello.

„Rokujeme s Nambolim o predĺžení jeho zmluvy. Zmluva mu vyprší v júni 2024, no záujem majú niektoré anglické kluby.

Meret nedávno podpísal novú zmluvu s Partenopei, ale očividne chcú Partenopei ďalšie predĺženie zmluvy, aby sa predĺžil jeho pobyt na Stadio Maradona po roku 2024.

25-ročný hráč inkasoval 22 gólov a udržal si 10 čistých kont v 26 vystúpeniach vo všetkých súťažiach v tejto sezóne.

READ  Slová Ivana Kmotríka ml. Po príchode ŠK Slovana Bratislava

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close