Technológie

Ako by ste definovali „retro“?

Ak však chceme zaviesť slovníkovú definíciu „https://www.nintendolife.com/retro“, 10 rokov sa nám zdá príliš málo. možno 15 rokov? 20? Generácie konzol môžu byť najjednoduchším spôsobom, ako definovať a definovať pojem. Vezmite si časovú os vydania hardvéru akéhokoľvek významného držiteľa platformy, vráťte sa k dvom konzolám a všetko, čo bolo vydané skôr, je dokonalé retro. Takže pre Nintendo je to GameCube a staršie. „PS2 a originálne retro konzoly Xbox.“ Áno, to je správne.

Je zrejmé, že odkedy Nintendo vypadlo zo súťaže o špecifikácie a v roku 2006 prišlo na pálku s konzolou GameCube s dvojitou páskou, určite existujú nejaké rozmazané čiary. Neurazili by sme sa, keby niekto nazval Wii Sports retro. Potom znova, ako povedala naša pomocná redaktorka Alana pri nedávnom hovore: „Mario Galaxy 2 má dnes 14? Počkať, to nemôže byť pravda – ach jaj.“

Minecraft má 15 rokov. Fortnite má tento rok sedem rokov. Sme z toho všetkého trochu unavení „X má teraz rovnaký vek ako Y, keď vyšlo X“ Memes, ale prekliaty, ak nás nerozbijú v kotletách. Prečo sa neustále pýtame na čas!?

pýtaš sa? To je všetko 50 Výročie Famicomu, ktorý k vám prichádza v roku 2033. Ak sa 'Switch 2' spustí budúci rok a vydrží tak dlho ako súčasná konzola, dosiahneme tento míľnik s konzolou Nintendo v našich rukách. Kedy je „https://www.nintendolife.com/retro“ „retro“?

Takže retro, neskôr. čo je to? Ako by ste to definovali? čo je šport? Dajte nám vedieť v ankete.

Fotografia staršieho muža a ženy v odtieňoch sivej hrajúcich videohry
Obrázok: Dima Miroshničenko / Pexels

Zakričte na Happy_Gamer za navrhnutie tejto témy. Retro Loopers a Predĺženie času Neváhajte a zanechajte komentár v kategóriách, aby ste nás obdarovali príbehmi o ha'penny, ktorý vám priniesol 17 hodín Pac-Mana, výlet do dokov, limonáda, wispong a staré dobré arkádové dni. Nová pneumatika za váš cent.

Máte tiež nejaké deti do 40 rokov? Vieš, porozprávajme sa o skvelých deťoch. Vkladanie Tik-Toks do Roblox a La Roux a článkov.

READ  Hasselblad X2D je cheat kód pre pouličnú fotografiu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close