Technológie

Ako ľahko vlastniť Hoverboard Skimmer v 'Destiny 2'

Guardian Games od Destiny 2 môžu byť chaotické ako obvykle, ale z podujatia si môžete odniesť prekvapivú novú cenu, hoverboard s názvom skimmer, prvý nový typ vozidla v hre. Veľa skúšok a stretnutí v dungeonoch. Čo!

Má to však háčik. Skimmer Destiny 2 môžete získať zadarmo, keď sa prihlásite do Guardian Games. Vai Po skončení udalosti máte úlohu. Dosť nepríjemná úloha, ak sa ma pýtate. Áno, máte pokyny, ako to urobiť s cieľmi, ale chcem o tom hovoriť ako Aby to bolo čo najmenej frustrujúce. Musíte urobiť iba jeden z týchto krokov a existuje niekoľko diskusií o najjednoduchšom spôsobe, ako to urobiť. Závisí to od žánru. Takže poďme:

Medailónové skóre

Tu potrebujete 1 200 bodov a ak organizujete akcie Guardian Games alebo získavate zlaté alebo platinové medaily, bude to trvať milión akcií. Prepojením účtov Bungie a Twitch však môžete získať jednoduchú diamantovú medailu za 300 bodov (Tu je to, čo môžete urobiť) a sledovanie akéhokoľvek streamu Destiny dve hodiny týždenne, aj keď sa hrá na pozadí. Tri týždne, to je len 900 bodov z 1200, zvyšok doplňte.

Zabodujte v top 10 % nočných výziev

Je to iné. Je to veľmi jednoduché alebo nemožné v závislosti od niektorých vecí. Najlepšie je spustiť Nightfall Okamžite Po resetovaní bude limit skóre veľmi nízky na to, aby ste sa dostali do top 10%. Čím dlhšie budete čakať, tým vyšší bude limit, keďže ho zapne viac ľudí a vytlačí z neho body. Takže neskôr v týždni to začne byť naozaj nepríjemné, ako som zistil.

Najbežnejší spôsob, ako získať body, je, že chytač bodov špecifický pre Guardian Games emotifikuje pred šampiónom a potom ich dokončí. Problém je v tom, že ak bežíte s náhodnými hráčmi, možno to nevedia alebo sa o to nestarajú, takže možno budete chcieť nájsť online hasičský tím, ktorý bude skórovať. Ďalším spôsobom, ako zvýšiť skóre, je častejšie spamovať super hry, čím viac regenerácie dostanete od Guardian Games, tým to bude jednoduchšie. Teoreticky, ak okamžite získate 10% skóre, mali by ste byť schopní získať skimmer za 10-20 minút.

Otvorte si balíčky Focus Winner

Toto je podhodnotenie. V hornej časti mapy veže je uzol (najskôr som ho v počítači nevidel, kým som sa neposunul nahor), ktorý vám ukazuje, kedy sa deje špeciálna aktivita. Potom, keď bude naživo, môžete si ho zahrať a ak vaša trieda získa najviac bodov, vo vašom inventári sa objaví Balíček víťaza spolu s medailami.

Avšak, ako to už často býva, lovci dominujú takmer všetkým vďaka počtu hráčov, takže preferovanou metódou je prihlásiť sa ako lovec, hrať niektorú z aktivít a nevyhnutne si pozbierať svoj výherný balíček počas troch rôznych relácií. A jednoduchšie.

Nemyslím si, že nič z toho je obzvlášť presvedčivé, ale robíme to, čo musíme, aby sme získali hoverboardy.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

READ  Forspoken je moderná hra s otvoreným svetom pre PS5, však?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close