Hlavné správy

Ako sa pozerať na Slovensko vs San Maríno: Živé vysielanie mužských medzinárodných futbalových priateľských zápasov v televíznych kanáloch

Slovensko sa stretne so San Marínom v stredu v medzištátnom prípravnom zápase.

Je to veľký týždeň medzinárodných priateľských zápasov v celej Európe s množstvom zápasov. To zahŕňa aj stredajšie stretnutie Slovenska so San Marínom v Rakúsku. Po tomto zápase odohrá Slovensko prípravný zápas s Walesom pred UEFA Euro 2024. San Maríno bude hostiť Cyprus 11. júna a potom bude mať voľno až do Národnej ligy v septembri. Pre medzinárodný futbal to bol rušný mesiac a je to skvelý čas prihlásiť sa na odber Fubo a zachytiť všetky akcie.

Sledujte Slovensko vs San Maríno na Fubo: Začnite bezplatnú skúšobnú verziu už teraz!

Slovensko čaká na prvé víťazstvo v roku 2024 po prehre 2:0 s Rakúskom a remíze 1:1 s Nórskom. Národ ukončil rok 2023 tromi po sebe idúcimi výhrami nad Luxemburskom, Islandom a Bosnou a Hercegovinou v kvalifikačných zápasoch na Euro.

San Maríno je známe ako najhorší národ na svete vo futbale, hlavne kvôli jeho malému počtu obyvateľov. Tím remizoval 0:0 so Svätým Krištofom a Nevisom v priateľskom zápase v marci, čo bola prvá remíza v krajine od novembra 2022. San Maríno nevyhralo ani jeden zápas od víťazstva nad Lichtenštajnskom 1:0 v roku 2004.

Mužstvá sa naposledy stretli v júni 2009, Slovensko vyhralo 7:0.

Koľko je hodín Slovensko vs San Maríno?

Pre týchto mužov sa uskutoční medzinárodný priateľský turnaj Streda 5. júna 2024 pri 11:47 ET. Nenechajte si ujsť túto skvelú futbalovú akciu,

Na akom kanáli je Slovensko vs San Maríno?

Môžete sledovať tento medzinárodný futbalový zápas mužov Športová sieť Fubo. Predplatitelia Fubo môžu tento týždeň stihnúť tento zápas, ako aj niekoľko ďalších priateľských zápasov UEFA.

READ  Európska liga: LASK Linz - FC DAC Dunajská Streda 7: 0

Sledujte Slovensko vs San Maríno na Fubo: Spustite bezplatnú skúšobnú verziu už teraz!

Môžu platiť regionálne obmedzenia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close