Technológie

Aktualizácia novej generácie Fallout 4 oneskoruje vydanie módu pre fanúšikov „veľkosti DLC“: London

Fallout: London, modifikácia veľkosti DLC pre Fallout 4, bola odložená.

Mod, ktorý by návštevníkom umožnil navštíviť predtým nepreskúmané postapokalyptické prostredie Londýna, bol zrušený 23. apríla 2024, ale vedúci tímu dobrovoľníckych vývojárov Dean Carter to potvrdil cez víkend. Čaká sa na aktualizáciu novej generácie pre Fallout 4, ktorá klesne dva dni po plánovanom spustení v Londýne, sú „posledné štyri roky [Team Folon’s] Dielo sa jednoducho rozpadne“.

Fallout London – oznámenie o aktualizácii novej generácie.Sledujte na YouTube

„Ako si viete predstaviť, ovplyvní nás to a spôsobí problémy pre náš výstup,“ vysvetlil Carter v aktualizačnom videu (pozri vyššie).

„Z technologického hľadiska je fantastické hrať Fallout London s novými potenciálnymi vylepšeniami motora a vylepšeniami výkonu,“ dodal Carter. „Znamená to, že môžeme tlačiť na motor ešte silnejšie, ako sme naň doteraz tlačili, takže tieto skvelé vylepšenia kvality života získame v režime.

„Nie je to len o blokovaní aktualizácií a dúfaní v to najlepšie, pretože ak to neurobíte správne, pokazí sa to a nemôžeme od vás žiadať, aby ste ťahali veci späť do času – to nie je v kartách.

„Chceme, aby to bolo čo najbližšie k skutočnému vydaniu hry a chceme vám poskytnúť ten najlepší zážitok, aký môžete získať, ale to znamená, že táto aktualizácia bude nejaký čas trvať.“

A – vzhľadom na svoju veľkosť 30 – 40 GB – Nexus Mods nemajú schopnosť hostiť mod, hoci „tech boffins“ na GOG ponúkli „možný spôsob“. mod na GOG, Steam a možno aj Epic Games“.

Carter nemohol poskytnúť náhradný dátum kvôli neistote o tom, ako aktualizácia novej generácie ovplyvní kľúčové nastavenia modu, ale tím Folan povedal, že „jedného dňa môžeme mať šťastie s opravou, je to nepravdepodobné“ alebo „už je to mesiac“. .

READ  Oficiálna recenzia hry WRC 10 (prepínač)

„Keď to opravíme, ustúpi to. Ale…áno. Bethesda. Bethesda sa nikdy nezmení.“

ICYMI, Fallout „zdvojnásobil počet svojich súbežných hráčov“ na Steame po vydaní blockbusteru televízneho seriálu Amazon Prime.

Napriek tomu, že je Fallout 4 starý takmer desať rokov, je momentálne v 20 najlepších hrách SteamDB súčasne, čo z neho robí jednu z najpopulárnejších hier na Steame tento víkend.

Pre viac informácií si pozrite náš zoznam najlepších Fallout Easter Eggs z prvých dvoch epizód tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close