Technológie

Gollum vydáva prvý príves zo štúdia Daedalic

Hra Gollum

Hry zo sveta legendárnych Pán prsteňov vyšiel vo svojej dobe. Za to je zodpovedný riaditeľ Peter Jackson, ktorý režíroval fantastickú filmovú trilógiu a štúdio SHE, Bolo to vo fáze, keď priniesla hráčom skutočne dobré prispôsobenie hry. Zástupcom spoločnosti sa zároveň podarilo zabezpečiť licenciu na tituly z tohto fantasy sveta, a tak vyšlo niekoľko vynikajúcich diel. Očakávaný projekt s názvom Pán prsteňov: Glum je však oveľa netradičnejšia, keď dostala prvý relevantný príves.

Nemeckí autori z Daedalic Entertainmentktorí majú na svojom účte populárnu žánrovú značku skládky, Ako už názov napovedá, hlavnou postavou, ktorú budeme hrať, bude ikonické Glum. Vývojári sa rozhodli niečo vymyslieť aktívnejší variant dobrodružstvo (zatiaľ vytvorili bodové a klikacie veci).

To znamená, že by Glum by sa mohla podobať staršej hre Hobbit (iba v utajenom režime, a teda bez jednoduchých bojov) ako predchádzajúce projekty autorov. Tvorcovia zároveň zdôrazňujú rozhodovanie, ak poznáte korene tejto postavy, viete, čo môžete očakávať. Podľahnete sile prsteňa a vojdete do hlbín šialenstva, alebo sa pokúsite udržať posledné zvyšky klesajúcej racionality? Rozhodnutia budú pred vami.

Prvý oficiálny trailer k Pánovi prsteňov: Gollum

Originálnosť tohto pojmu nemožno spochybniť, ale otázkou je, ako bude fungovať v praxi, Bude zábavné preliezť sa úrovňami a neustále sa vyhnúť príšerám prostredný? Povedie nás hra v dôsledku toho k pôvodnému záveru (udalosti názvu by mali predchádzať obrázkom alebo knihám)? A ak áno, majú rozhodnutia skutočne zmysel?

Posledné obrázky z hry, ktoré sa nezdajú byť vôbec revolučné, ešte neprispievajú k trápnemu dojmu, bolo by dokonca vhodné použiť tento pojem zastaraný. Vizuálna stránka je na dostupných obrazovkách príliš detinská a skôr vyvoláva náladu knihy Hobbitako veľkolepé a tmavé Pán prsteňov,

Nechceme, samozrejme, znevažovať vytváranie vývojárov, ale momentálne existuje veľa otázok týkajúcich sa ich nového projektu, ktoré nemáme uspokojivé odpovede, Neposkytujú ich ani práve prepustený trailer, ktorý je iba animáciou CGI, takže neobsahuje jednu časť priamo z hry.

Zdroj: windowscentral

Autori ich času to oznámili Glum vyjde všetky príslušné platformy daný čas. Vzhľadom na to, že v súčasnosti ide iba o ukážku upútavky, zatiaľ sme neobjasnili žiadne konkrétne objasnenie, je však takmer isté, že novinka sa bude zaoberať PlayStation 5, Séria Xbox X, no aj PC,

presný Dátum vydania, samozrejme, nebol odhalený, ale očividne sa dá v nadchádzajúcom roku očakávať originálne dobrodružstvo, takže možno čoskoro uvidíme hmatateľnú ukážku hrateľnosti.

Čo hovoríš k prvému upútavke na príbeh hry legendárneho protivníka menom Gollum? Máte záujem o podobne orientované dobrodružstvo od skúsených tvorcov? Podeľte sa o svoje myšlienky prostredníctvom komentárov.

zdroj: vg247.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close