Technológie

Puk padol na prvom turnaji NHL Big City Greens Classic 14. marca

Ako bolo oznámené vo februári, ESPN, Disney Channel a NHL sa spájajú, aby prilákali fanúšikov „Klasika NHL Big City Greens“ Prvý živý animovaný zápas NHL, Washington Capitals vs. New York Rangers, bol odvysielaný 14. marca o 19:00 EDT.

Alternatívna prezentácia hry Capitals-Rangers bude obsahovať živú animáciu hráčov a tímov v reálnom čase vymodelovaných podľa postáv z Emmy televíznej stanice Disney.® Ocenená animovaná komédia „Big City Greens“. ESPN+, Disney Channel, Disney XD a Disney+ ponúknu živé, animované spravodajstvo, zatiaľ čo tradičné herné spravodajstvo bude dostupné na ESPN a ESPN+.

Okrem živej animácie hernej akcie v reálnom čase spolupracovalo ESPN Creative Studio so spoločnosťou Silver Spoon na vytvorení animovaných verzií komentátorov ESPN Game, Kevina Weeksa a Drewa Cartera. Weeks a Carter nosia obleky na zachytávanie pohybu, ktoré umožňujú animátorom celého tela vo veľkom meste napodobňovať ich pohyby. Hviezdy seriálu Chris Houghton (spolutvorca/výkonný producent „Big City Greens“ a hlas Cricket) a Maariv Herrington (hlas Tilly) tiež použijú technológiu rozpoznávania tváre, aby sledovali svoje reakcie na hru. Okrem toho bol pre hru v Big City vyvinutý kompletný grafický balík.

príchod Predný rad ESPN Viac informácií o ESPN Creative Studio

Pracuje na podpore NHL Big City Greens Classic.

Prvá alternatívna prezentácia svojho druhu využíva údaje o polohe NHL Edge (sledovanie puku a hráčov) na opätovné vytvorenie akcie na ľade, keď postavičky „Big City Greens“ korčuľujú po boku animovaných verzií hráčov NHL. Animácia v reálnom čase bude vytvorená v spolupráci s ESPN Edge Innovation Center a partnermi NHL Edge Innovation Verizon, Beyond Sports a Silver Spoon.

utorok 14. marca o 19:00 ET

Washington Capitals v New York Rangers

Platformy Typ krmiva Zručnosť
ESPN+, Disney+, Disney Channel, Disney XD Animovaná prezentácia „NHL Big City Greens Classic“.

Talent ESPN: Kevin Weekes, Drew Carter

Zručnosti „zelených veľkých miest“: Chris Houghton, Shane Houghton (Tvorcovia/výkonní producenti), A Mariev Herrington (Dillieho hlas)

ESPN, ESPN+ Tradičná športová prezentácia Hra po hre: Steve Levy

Výskumník: Mark Messier

korešpondent: Emily Kaplanová

Štúdio: John Boucigros, Linda Cohn, Chris Chelios, Hilary Knight

READ  GTA 6: Streamy pre rockera zo 70. rokov Toma Pettyho stúpajú vďaka traileru

O „Big City Greens“ televízie značky Disney.

Animovanú komédiu televízie Disney „Big City Greens“ vytvorili a vytvorili bratia Chris a Shane Houghtonovci o zlomyseľnom a optimistickom 10-ročnom Cricket Greenovi, ktorý sa presťahuje z vidieka do veľkého mesta. Rodina – Staršia sestra Tilly, otec Bill a stará mama Alice. Séria bola ovplyvnená Houghtonovým detstvom v malom vidieckom mestečku St. John’s v štáte Michigan s miestami a postavami inšpirovanými ich skutočnými rodinnými príslušníkmi a obyvateľmi mesta a ich skúsenosťami opúšťajúcimi vidiecku farmu na vysokú školu vo veľkých mestách. K dispozícii sú tlačové materiály www.dgepress.com. Sledujte Instagram a Twitter pre najnovšie správy o #BigCityGreens.

O NHL

Národná hokejová liga (NHL®), založená v roku 1917, má 32 členských klubov. Súpiska každého tímu odráža medzinárodné zloženie ligy, pričom sú zastúpení hráči z viac ako 20 krajín, pričom všetci súťažia o najžiadanejšiu a historickú trofej v profesionálnom športe – Stanley Cup®. NHL každý rok zabáva viac ako 670 miliónov fanúšikov v aréne a prostredníctvom svojich pridružených spoločností v národnej televízii a rádiu; Viac ako 191 miliónov sledovateľov cez Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, TikTok a YouTube – spolu ligové, tímové a hráčske účty; Viac ako 100 miliónov fanúšikov online na NHL.com. Liga vysiela zápasy vo viac ako 160 krajinách a územiach prostredníctvom svojich franšízantov ESPN, WBD Sports a NHL Network v Spojených štátoch; Sportsnet a TVA Sports v Kanade; Viaplay v severských krajinách, Pobaltí a Poľsku; YLE vo Fínsku; Nova v Čechách a na Slovensku; Sky Sports a Prosciben v Nemecku; MySports vo Švajčiarsku; a CCTV5+ v Číne; Oslovte fanúšikov po celom svete pomocou hier, ktoré možno streamovať v každej krajine. Fanúšikovia sú zapojení do digitálnych aktív ligy na mobilných zariadeniach s bezplatnou aplikáciou NHL®; Medzi deviatimi platformami sociálnych médií; na SiriusXM NHL Network Radio™; a na NHL.com, dostupné v ôsmich jazykoch a s bezprecedentným prístupom k hráčskym a tímovým štatistikám a boxovým skóre pre každú pravidelnú sezónu a zápas play-off od začiatku ligy, využíva technológiu SAP. NHL Original Productions a NHL Studios vytvárajú pôsobivé originálne programy s bezprecedentným prístupom k hráčom, trénerom a personálu ligy a tímov na distribúciu na sociálnych a digitálnych platformách NHL.

READ  Uctievajte sériového vraha PS3 Nezbedný medveď neočakávane zomiera pri dennom portréte

NHL sa zaviazala vytvárať zdravé a živé komunity využívajúce hokej na oslavu fanúšikov každej rasy, farby pleti, náboženstva, národnosti, rodovej identity, veku, sexuálnej orientácie a sociálno-ekonomického postavenia. Iniciatíva NHL Hockey Is For Everyone™ potvrdzuje, že oficiálnou politikou hry je zahrnutie hry na ľade, v šatniach, na palubovkách a na tribúnach. NHL rozširuje prístup a možnosť hrať hokej. K dnešnému dňu NHL investovala viac ako 100 miliónov dolárov do mládežníckych hokejových a základných programov, pričom ďalších 5 miliónov dolárov bolo vyčlenených na programy diverzity a inklúzie v priebehu budúceho roka.

NHL a NHL Shield sú registrované ochranné známky National Hockey League. Značky NHL a tímov NHL sú vlastníctvom NHL a jej tímov. © NHL 2023. Všetky práva vyhradené.

– 30 –

Kontakty:

ESPN+

[email protected]

ESPN

[email protected]

Televízor značky Disney

[email protected]

Disney Networks

[email protected]

NHL

[email protected]

Disney+

[email protected]

[1] Zdroj: NMR, 2022 (12/27/21-12/25/22), L+7, #1 Disney seriál zaradený medzi deti v sledovaných hodinách 6-11; Na základe lineárneho videnia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close