Technológie

Hry Nintendo Switch Online N64 vyžadujú určitú prácu

Nintendo Switch Online je úplne nový Predplatné rozširujúceho balíka Služba bola konečne spustená a poskytuje členom prístup k množstvu klasických titulov Nintendo 64 a Sega s mega-drive.

Podľa niektorých online používateľov sa však v tejto ranej fáze vyskytli problémy s čistením zubov, existujú správy o oneskoreniach vstupu šumu a problémoch s frekvenciou snímok. Okrem týchto bežných problémov sa zdá, že niektoré hry majú špecifickejšie problémy.

Nahlásené našimi priateľmi na konci Eurocomer, Mario Kart 64 Vyskytol sa problém s ukladaním Ghost Data, zdá sa, že hráči jedného dňa potrebovali pamäťový balík N64 a tento emulátor nie je implementovaný.

Obrázok: Nintendo Life

Super Mario 64 Chýba aj funkcia rachotu, ktorá sa objavuje v japonskej verzii balíčka rozšírenia hry. Bez konkrétnej technickej závady je však japonská verzia Super Mario 64 aktualizovanou šintoistickou podporou s podporou Rumbleback, takže ak sa vám táto funkcia objaví, mali by ste získať japonskú aplikáciu Extension Pack – takže Pozrite si náš jednoduchý návod, ako na to!

Hriech a trest Bolo hlásené, že existujú určité problémy s kontrolou týkajúce sa toho, ako je mapované jeho páskovanie. V pôvodnom vydaní N64 boli ľavé a pravé akcie pruhu namapované na žlté tlačidlá ovládača a v tejto emulovanej verzii sa odrážajú na tlačidlách prepínača. V prepínacej verzii však môžete strieľať stlačením pravej spúšte a zároveň prepracovať tlačidlá na tvári. To nefunguje so správnymi remienkami na tlačidlách na tvári, môžete sa však namáhať pomocou T-padu.

2021102612052300S[1]
Obrázok: Nintendo Life

Okrem týchto špecifických problémov má Mario Kard 64 nejaké problémy s rámom a zvukom. Hru sme krátko hrali a mali sme skúsenosť so zastavením a náhodným spustením soundtracku, takže toto je určite problém, ale zatiaľ sme nezaznamenali žiadne problémy so snímkovou frekvenciou.

READ  Spoločnosť OnePlus spustila promo kampaň na OnePlus 8T
2021102612125700 S[1]
Obrázok: Nintendo Life

Hlásené sú aj právne problémy Star Fox 64 A Yoshiho príbeh, A Super Mario 64 a The Legend of Zelda: Ocarina of Time Niektorí trpeli oneskorením ovládača, no od nášho – pravdaže krátkeho času stráveného na diskutabilných hrách sme doteraz nemali výrazný problém s framerate a input lagom… No, my sme to Haven nevnímali ako výrazný problém.

V súvislosti so správami o oneskorení vstupu GameXpline zverejnilo video, ktoré sa zaoberá problémami s oneskorením vstupu a potvrdzuje, že je príliš nízke. Náš video tím to tiež skúma a výsledky naznačujú oneskorenie vstupu v Mario 64, napríklad Super Mario 3D All-Stars.

Switch má veľmi zjavný problém so znížením úrovne hmly v niektorých hrách N64. Hry vás neprestanú baviť, čo je estetická záležitosť a ako môžete vidieť na našich obrázkoch nižšie – Wii U vľavo a vpravo – niektoré dosť hmlisté výhľady, kde sa vyskytuje nedostatok hmly. Emulácia Wii U mala v tomto smere svoje vlastné problémy, takže ani jedna sa nezdala optimálna.

Videli sme aj niekoľko tweetov súvisiacich s online výkonom, ale tieto tweety boli zostrelené inými hráčmi.

Poskytneme vám niekoľko tweetov zdôrazňujúcich rôzne problémy, ktoré Folk Online nahlásil. V najbližších dňoch v nich uviaznete.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close