Technológie

Idris Elba dominuje traileru Phantom Liberty pre Cyberpunk 2077

CD Projekt Red’s Cyberpunk 2077 Keď to vyšlo v roku 2020, zdalo sa, že to bude veľká nová vec, a pre väčšinu to tak nebolo. Odkedy ho developer zmenil, ubehli roky Naozaj solídny prvý výstup Pre skvelú franšízu, naozaj pomohol Cyberpunk: Edgerunners Séria bola veľmi dobrá. A ďalšia pomoc je na ceste k rehabilitačnému úsiliu tohto športu Phantom Liberty Rozšírenie.

Začiatkom týždňa CDPR zverejnilo filmový trailer Phantom Liberty, Predstavuje základnú hru, ktorá má obrovskú popularitu a pôsobí ako téma celého príbehu. V tomto prípade Idris Elba hrá Solomona Reeda, špióna na dôchodku, ktorý na rozdiel od Johnnyho Silverhanda od Keanu Reevesa nie je duchom, ktorý preberá vaše telo. Vývojári už skôr povedali, že chcú vydať špionážny thriller fantóm, A film uspel v tomto smere, keď sa Reed pokúsil ujsť z Night City s pomocou svojho učňa, Song So Mi (aka Songbird). Rovnako ako mnohé špionážne príbehy sa zdá, že veci pre Reeda nejdú dobre, ale po rokoch je nútený vyjsť z úkrytu a zistí, že pracuje s hráčskou postavou V.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — Oficiálny filmový trailer

Phantom Liberty Po havárii ich lode v okrese Dogtown V a Reed nájdu tím zachraňujúci So Mi a nového prezidenta Spojených štátov amerických. A Video Reed aj Docktown sa s Elbou rozišli a opísali jej postavu ako neochotnej osoby, ktorá „miluje svoju prácu“. „Vieš čo Možno Je talentovaný,“ povedal Elba, „ale môžete mu veriť? Špionážne príbehy vás nútia zamyslieť sa nad jednou vecou a naozaj musíte venovať pozornosť niekomu inému. Bez ohľadu na to, na ktorú stranu sa Reid zaradí, hráči ho môžu spoznať len v profesionálnom prostredí, potvrdil Od Elby Aby to nebola romantická možnosť.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Vychádza na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC 26. septembra.


Chcete viac noviniek io9? Pozrite sa, kedy môžete očakávať najnovšie správy úžasné, Hviezdne vojnyA Star Trek Vydania, čo ďalej Vesmír DC vo filme a televíziiA všetko, čo potrebujete vedieť o budúcnosti Kto je Dr.

READ  Slovenský minister zdravotníctva rezignuje na ukončenie politickej krízy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close