Zábava

All Elite Wrestling na DAZN: Ako sa pozerať, čo je na programe, televízne programy a zoznam udalostí

All Elite Wrestling sa spojí so spoločnosťou DAZN, aby priniesla službu športového streamovania na 42 trhov v Európe a Ázii.

To znamená, že do ročného plánu DAZN na týchto trhoch je teraz pridaných viac ako 200 podujatí AEW, čo umožňuje fanúšikom v týchto oblastiach sledovať Chrisa Jericha, Bryana Danielsona, Kennyho Omegu, Dr. Je možné vidieť Brita Bakera a Tonyho Storma.

Tu je prehľad o tom, kde sledovať AEW na DAZN, čo je zapnuté a ďalšie.

Tip: Stlačením ctrl/command + F vyhľadajte svoju krajinu podľa názvu, aby ste rýchlo zistili, či sa vyskytuje v nejakých výnimkách.

Môžem sledovať AEW na DAZN v mojej krajine?

AEW je k dispozícii na DAZN v nasledujúcich krajinách:

Albánsko, Alderney, Arménsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Faerské ostrovy, Fínsko, Gruzínsko, Gibraltár, Grécko, Guernsey, John Jay, Meyersland, Maďarsko, Island, Island, , Kirgizsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Čierna Hora, Severné Macedónsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Moldavská republika, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Svalbard, Švédsko, Tadžikistan, Turecko, Turkménsko, Ukrajina, Ukrajina.

Ktoré relácie AEW budú na DAZN a kedy?

DAZN bude vysielať:

  • AEW: Dynamite – každú stredu
  • AEW: Rampage – Každý piatok
  • AEW Battle of the Belts – 4x ročne
  • AEW PPV – 4x ročne
  • AEW Dark Heights – Každý pondelok
  • AEW Dark – každý utorok

Čo ešte môžem sledovať na DAZN, keď sa prihlásim na odber AEW?

V závislosti od vašej polohy ponúka DAZN predplatiteľom každý mesiac živý box, MMA a profesionálny wrestling, ako aj špičkový futbal, americký futbal, tenis, motoršport a ďalšie na vybraných trhoch.

Okrem toho sa pripájajú ocenené športové dokumenty ako Green Lions, Maradona, The Making of Canelo, archivované boxerské klasiky a pravidelný nový obsah pre športových fanúšikov ako The DAZN Boxing Show a The DAZN Soccer Show. a 10 kôl.

READ  Kanadský hokej v programe národného vysielania TSN

Kliknutím sem sa dozviete viac o ponuke špecifickej pre vašu krajinu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close