Svet

Americký veľvyslanec Eric Garcetti tancuje na Chaiyya Chaiyya SRK počas osláv Diwali | Trendy

Americký veľvyslanec v Indii Eric Garcetti sa nedávno zúčastnil na večierku Diwali a dokonca zmaril jeden alebo dva kroky k slávnej bollywoodskej piesni Chaiya Chaiya. V duchu sviatočného ducha sa Corcetti zúčastnil slávností v tradičnej kurte a pyžame. Teraz sa jeho video z akcie na X veľmi teší a určite vás nadchne.

Americký veľvyslanec Eric Garcetti tancuje na šou Saiya Saiya zo Shah Rukh Khan. (X/@satnamsandhuchd)

„Pre jeho úžasný záujem o oslavy Diwali, veľvyslanec USA v Indii, p. Nech je vo vzťahu medzi Amerikou a Indiou navždy svetlo a šťastie! @USAmbIndia,” zakladateľ univerzity v Chandigarh, kancelár Satnam Singh Chandu, zdieľal video na X.

Vo videu je Garcetti vidieť v tradičnom oblečení, ako tancuje s účinkujúcimi na pódiu na pieseň Chaiya Chaiya. Pri tanci je počuť, ako ho diváci povzbudzujú.

Pozrite si video tu:

Sandhu zdieľal toto video na X dňa 10. novembra. Odvtedy nazhromaždil viac ako 1 300 zobrazení. Zdieľanie tiež získalo veľa lajkov a retweetov.

O piesni Saiya Saiya

Pieseň Chaiya Chaiya je z filmu Dil Se z roku 1998. Pieseň je natočená na streche idúceho vlaku so Shah Rukh Khanom a Malaikou Arora. Spievajú ju Sukhwinder Singh a Sapna Awasthi. Skladbu zložil AR Rahman a napísal ju Gulzar.

Vzrušujúce správy! Hindustan Times je teraz k dispozícii na kanáloch WhatsApp Prihláste sa na odber ešte dnes kliknutím na odkaz a buďte informovaní o najnovších správach! Kliknite tu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close