Technológie

Aplikácia Zdieľanie nablízku od Google uľahčuje prenos súborov z Androidu do Windowsu

Zdieľanie nablízku umožňuje používateľom odosielať alebo prijímať súbory z vášho zariadenia Android do systému Windows v niekoľkých krokoch.

Susedný oddiel pre Windows |  V blízkosti Zdieľať Beta App |  Aplikácia na zdieľanie nablízkuAplikáciu Zdieľanie v okolí pre Windows si môžete stiahnuť z webovej stránky Android. (Zdroj obrázka: Google)

Vypočujte si tento článok
Váš prehliadač nepodporuje zvukový prvok.

V roku 2020 Google predstavil nový spôsob, ako môžu používatelia Androidu rýchlo odosielať a prijímať súbory. Táto funkcia je k dispozícii v systéme Android 6 a novšom a teraz je k dispozícii v systéme Windows. Teraz môžete jednoducho odosielať alebo prijímať fotografie, videá, dokumenty a ďalšie súbory z blízkych zariadení so systémom Android do počítača so systémom Windows pomocou aplikácie Zdieľanie v okolí.

Zdieľanie nablízku pre Windows je momentálne v beta verzii a je možné ho stiahnuť z webovej stránky pre Android. Po stiahnutí proces inštalácie trvá niekoľko krokov a funguje bez ohľadu na to, či je aplikácia otvorená alebo na pozadí.

Ak chcete odosielať alebo prijímať súbory z počítača so systémom Windows, jednoducho sa prihláste do najbližšej aplikácie na zdieľanie pomocou svojho účtu Google. Používatelia môžu do aplikácie presúvať súbory myšou alebo si vybrať, ktoré súbory sa majú zdieľať, pomocou možnosti „Odoslať so zdieľaním nablízku“, ktorá sa zobrazí po kliknutí pravým tlačidlom myši na súbor.

READ  Očakávania sú veľké, že ministri po stretnutí prídu do Indie

Tu je potrebné poznamenať, že ak sa prihlásite do aplikácie Zdieľanie nablízku v systéme Windows a použijete rovnaký účet na svojom zariadení so systémom Android, prenosy súborov budú automaticky akceptované, aj keď je obrazovka vypnutá.

Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Malta, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko , Španielsko a Švédsko.

© IE Online Media Services Private Limited

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close