Technológie

Spustenie operácie Opening II | Haló

Rozkvet ľudstva sa skončil. Ungoi vek, v pravda Prišla grunty veľkosť, ohlasovaná Glibnubom sponzorovaným vydaním The Opening II!

Táto nová funkcia so sebou prináša množstvo nových odmien za prispôsobenie s tematikou Grunt, vytvorenú novú mapu Halo je nekonečnéForge, Grundpocalypse Playlist a ďalšie.

Otvorenie II operácie Pass

„Viete, vy démoni by ste sa od Unga mohli naučiť veľkú lekciu! Jedna z vecí, v ktorej by ste mali byť dobrí, je dobre vyzerať. Takže Yabyap osobne vyvinul nejaké nové brnenie Len pre teba. Jediná vec je, že som to pustil do tohto kyslého bazéna, takže tam musíte skočiť a vyloviť to.

Operácia Yappening II obsahuje 20 úrovní bezplatných odmien za prispôsobenie, vďaka ktorým sa z vášho sedem stôp vysokého supervojaka stane boha medzi chrochtami.

Vylepšite si svoj Operation Pass o dokončenia zápasov XP a výziev a odomknite nové brnenia, kabáty, zbrane, insígnie, menovky a priezory, aby ste si mohli oddýchnuť.

Ďalšie prémiové možnosti pre Operation Pass zahŕňajú:

 • 500 kreditov robí Operation Pass trvalým (nikdy nevyprší), prichádza s bonusovými XP počas aktívneho okna operácie, extra slotom na výzvy, kým je váš pas vybavený, a exkluzívnym predmetom na prispôsobenie.
 • Nákup 2 000 kreditov okamžite odomkne všetkých 20 úrovní Operation Pass a zahŕňa exkluzívnu bonusovú položku na prispôsobenie.

Bonusovým predmetom v Premium Operation Pass pre The Opening II sú Glibnubove zlaté zbrane.

Halo Nekonečný obraz troch Sparťanov držiacich zbrane s erbom KlipNub's Golden Guns

Poznámka: Glibnub Všetkým ľuďom, ktorí poukážu na to, že farba tohto povlaku zbrane „mne pripadá príliš bronzová alebo oranžová“, budú odobraté privilégiá bručenia a strávia hodinu v kyslých jamách a snažia sa pochopiť svoju chybu.

Nová mapa: Korózia

„Všimli ste si niekedy, že veľa strieľame v rafinériách, továrňach a na miestach s veľkými škatuľami? Prečo by ľudia nemohli aspoň tie škatule urobiť zábavnejšie – urobiť ich okrúhlymi namiesto hranatými. Predstavte si, že celá skupina ľudí beží Zabráňte úteku ich boxov! Ungoi je ideálny na precvičovanie terča.“

Svätožiara nekonečných obrázkov bojujúcich Sparťanov na eróznej mape

Arena je nová mapa arény, ktorá sa nachádza v opustenej rafinérii nerastov v rozsiahlych púšťach Zeta Hollow. Halo je nekonečnéVo Forge.

READ  Remake Resident Evil 4 prekonal za dva týždne 4 milióny predajov

Dávajte si pozor na svoj krok počas boja pešo, dokonca ani brnenie Mjolnir vás dlho neochráni, ak sa pustíte do vriacich zelených jám kyseliny, ktoré obklopujú toto miesto.

Operation Three Week Itch prichádza s 24/7 playlistom, ktorý vám umožní ponoriť sa (na vlastné riziko) do Glibnubovej zábavy.

Zoznam skladieb Grundpocalypse

„Vy štyria proti tisícke z nás? určite Tentoraz musíme vyhrať!''

Halo Nekonečný obrázok režimu Gruntapocalypse, ktorý stavia Sparťanov proti Gruntom

S The Opening II sa Firefight: King of the Hill vyvíja do svojej konečnej podoby: Gruntapocalypse!

Nasledujúce dva týždne (3. – 16. apríla) je to neustále Grunts. Lebky sú zaručené v každom kole a každý spawn má fiestovú verziu s náhodným načítaním – takže sa pripravte na zajtrajší skok do zoznamu skladieb Gruntpocalypse. Mocný Statočný Najlepšia armáda v galaxii.

Halo Gear Rewards: YAPPENING PIN

Obrázok otváracieho kolíka odmeny dutého ozubeného kolesa

Glibnub dostane pokyn, aby vás odmenil štipľavými darčekmi za prejavenie vašej lojality k Veľkému Yapyapovi a vy oslávite záverečný ceremoniál The Opening II odmenou v podobe nového Halo vybavenia!

Podobne ako odznaky udelené počas 3. sezóny, aj limitovaná edícia Opening Pin je doplnená ďalšími odkazmi na aktivity Spirit of Fire a Cyber ​​​​Showdown III.

Hráči, ktorí absolvujú ktorýkoľvek z troch operačných priechodov – Spirit of Fire, Cyber ​​​​Showdown III alebo The Opening II – získajú prístup k odmene. Kvalifikujúci sa hráči automaticky dostanú kód vo svojich upozorneniach o trasových bodoch.

Obchod a posledná odmena

Ísť do obchodu Halo je nekonečné A uvidíte Balahove značky, po zabití Master Chief Escarum a zvyšku ich kamarátov pôjde celý výťažok zakázanej organizácii zo Zeta Hollow.

 • Tokebi prilba
 • Upevnenie na prilbu AweSpex
 • Obrnené ramená Globox
 • Udržujte hrudné spojenie dýchacej dosky
 • Bedrový kĺb Fidget Keepwake
 • Rukavice na opičie labky
 • Náter potenciálneho zisku
 • Helma správcu úloh
 • Modrý granátový nástavec na prilbu
 • Bluesteel Baldron ramená
 • Nástavec na hruď z tvrdej modrej ocele
 • Bedrový kĺb Bluesteel Rerail
 • Bluesteel rukavice
 • Povrchová úprava štítu Cerulean Expression
 • Zlý model zbrane SPNKr
 • Pancierovanie na ochranu práv
 • Spontánne spaľovanie je smrteľným výsledkom
 • Balík Rhythm and Ruin Mythic Effects Pack
 • Značky efektu brnenia Balaho
Halo Infinite Image v Balaho Bundle

Dokončite tento týždeň všetky svoje výzvy a odomknite svoju bezplatnú Ultimate Reward: Skew Patch Hip Attachment. Er… ďakujem, Glibnub.

READ  Žena, ktorá predáva dom snov, vidí svojich susedov, ako sa sprchujú, zatiaľ čo ona je
Halo Infinite Image of Scave Patch Ultimate Reward

Roky ste bojovali s Ungoi – ale teraz je čas stať sa jedným z nich.

Dnes je naživo vernisáž II. Vstúpte do akcie s Operation Pass, získajte svoje nové brnenie a odmeny Halo Gear a pripravte sa na príchod zoznamu skladieb Scratch a Gruntpocalypse!

Tlačová súprava

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close