Technológie

Apple Watch Series 3 – najlacnejší model v ponuke môže byť najdrahší.

Určite ste si to všimli po predstavení Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE V predaji zostali aj staršie hodinky Apple Watch Series 3. Tento model je najlacnejší, ale môže byť aj najdrahší. Nákup by ste mali dobre zvážiť.

Trojročný hardvér

Technologický gigant ich predviedol v roku 2017. Toto je vrcholný vývoj pôvodnej generácie dizajnu. Apple Watch Series 3 majú pomerne výkonný čip, základnú výbavu snímača, kvalitný displej a oveľa viac. Niekomu to môže stačiť, ale prvé problémy sa objavia v krátkom čase. Dôvodom je podpora.

Ako viete, inteligentné hodinky nekupujeme jeden rok. Môžu ľahko slúžiť 3 – 4 roky až do nasledujúcej výmeny. Dnes na nich watchOS 7 funguje a nie je to bez chýb (hlavne na AW3).

Moderný operačný systém môže tento starší hardvér skutočne potrápiť. Dochádza k sekaniu, padaniu a otravným plošticiam. Aby sme však boli spravodliví, watchOS 7 je relatívne nový systém a pravdepodobne bude doladený.

Odhadujeme skutočnú životnosť Apple Watch Series 3 na ďalšie 1 – 2 roky. Potom ich nebudete aktualizovať. Ak si vyberiete Apple Watch SE, rovnaká podpora je približne 3-4 roky. Cenový rozdiel asi 80 € sa hravo vyrovná.

Ich kúpa nemusí byť úplne nezmyselná

A hoci výber Apple Watch Series 3 má niekoľko negatív, nákup nie je úplný nezmysel. Môžu byť ideálne napríklad pre deti. Sledovanie polohy vám dáva dobrú predstavu o tom, kde sa nachádzajú.

Nízke náklady na hardvér to zabezpečia v prípade poškodenia nekúpite najlacnejšiu verziu ľutovať. Z tohto pohľadu sa nám javia doslova ako ideálne. Možno aj preto zostali v ponuke dodnes.

Zakúpte si hodinky Apple Watch Series 3 v dvoch veľkostiach (38 mm a 44 mm) a dve farebné prevedenia (Strieborná a sivá). Menší model vás vyjde na 219 € (vhodnejšie pre dievčatá). Pri výbere väčšej verzie si pripravte 249 €. Ako hodnotíte použiteľnosť tohto modelu v roku 2020? Napíšte nám do komentára.

READ  Peňaženka Google môže spôsobiť mätúci návrat

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close