Hlavné správy

Barnett a Nicholls získali svoj deviaty titul na Slovensku a Briti získali tri trofeje na Georgia Open.

Joe Tyler Okúsil úspech vo štvorhre na ITF Tour – vyhral M25 Montreal s Juanom Carlosom Aguilarom.

Britský a kanadský pár vyhral finále proti čisto britskému páru Scott Duncan A Marcus Willis Tyler získal svoj tretí titul na ITF vo finále 6–4, 5–7, 11–9.

Medzitým Brit Eden Silva skončil na druhom mieste za Valentinim Gramatikopoulou na W40 Bangalore.

Na Georgia Open dominuje Británia

Alfie Hewett, Gordon Reid a Lucy Shuker dostali včasnú podporu pred tohtotýždňovým Cajun Classic po tom, čo zabezpečili trojnásobok titulov pre britských hráčov na invalidnom vozíku na Georgia Open.

Svetová jednička Hewett predĺžil svoju víťaznú sériu na štyri zápasy a 15 zápasov, keď po prvý raz vyhral v Ríme v americkom Ríme titul mužskej série ITF vo dvojhre. V štyroch zápasoch stratil iba jeden set a v nedeľu zdolal Belgičana Joachima Gerarda 6:3, 3:6, 6:2 a 7:6(3), 6:1 nad svetovou dvojkou Tokidom Odom z Japonska. vzdal sa Konečný.

Hewettove štyri výhry vo dvojhre zahŕňali štvrťfinálové víťazstvo 6–2, 6–3 nad Reidom, zatiaľ čo Hewett a Reid sa opäť ukázali ako neporaziteľní vo finále s tromi Britmi. Britská č. 3 Ben Bartram a Oda získali svoj prvý titul v mužskej štvorhre ako partnerstvo predtým, ako Hewett a Reid vyhrali svoj tretí titul v mužskej štvorhre 6:3, 6:0, bez prehry v 10 zápasoch, ktoré spolu hrali od roku 2023.

READ  Pragmatic Play prenáša obsah automatov naživo s Tipsportom v Českej republike a na Slovensku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close