Zábava

bne IntelliNews – ruský Cartoon Máša a medveď sa stal top svetovou značkou zábavy

Runway Success Ruská karikatúra Máša a medveď sa podľa Detského globálneho medzinárodného výskumného ústavu umiestnila na špici medzi tromi najpopulárnejšími značkami pre zábavu v Európe, Afrike a na Strednom východe.

„Máša a medveď sa zaradili medzi 3 najobľúbenejšie zábavné značky pre deti vo veku 0-6 rokov v Európe, na Strednom východe a v Afrike,“ uviedla tlačová služba DOS vo výsledkoch online rozhovoru uskutočneného v novembri 2020. V štúdiu animácie Animacard počas Open Russian Animation Film Festival v Schusteri.

Prehliadka, v ktorej účinkuje malá Máša žijúca so svojím priateľom medveďom, mala obrovský úspech po celom svete a skutočnosť, že bola použitá výhradne v ruštine, nezabránila celosvetovému rozšíreniu sledovanosti, najmä prostredníctvom služby YouTube. Konverzácia je veľmi slabá a v iných jazykových verziách často chýba humor, takže zaznamenala obrovský úspech, najmä u malých detí.

Máša a medveď je ruský animovaný televízny seriál. Prvá epizóda vyšla v roku 2009. Séria bola odvtedy preložená do 42 jazykov a je ruským animovaným projektom, ktorý bol zaradený do 5 najpopulárnejších detských predstavení na svete (Parrot Analytics, 2021). Ruská karikatúra dostala dodnes päť tlačidiel YouTube Diamond Play.

Ruský vzhľad relácie spôsobil určité problémy. Ako bne IntelliNews Správa o „Máša a špión“, The Times, november 2018 “Kritici tvrdia, že detská šou je kampaňou pre Putina„Obvinila Mashu z toho, že je nacionalista a je prostriedkom na uspokojenie ašpirácií Ruska v oblasti mäkkej sily.

„Odpadky,“ odpovedal generálny riaditeľ Dmitrij Lavico Animačné štúdio Animecard, Producent filmu Máša a medveď, v exkluzívnom rozhovore bne IntelliNews V tom čase. „Čo hovoríte na kampaň? Tlačí kampaň Mr. Bean britský spôsob života v zahraničí? Existuje vynikajúci argument, ktorý hovorí, že Beatles s džínsami a hippies boli západnými kampaňami používanými na boj proti Sovietskemu zväzu počas studenej vojny. “

READ  Vlak prechádza cez futbalové ihrisko pred očami divákov; Obyvatelia siete hovoria „úžasné“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close