Brentford 0-2 Barnsley: Diváci končia s dlhým neporazeným rekordom včiel | Futbalové správy

Barnsley zavŕšil neporaziteľnosť Brentfordu v 21 zápasoch a víťazstvom 2: 0 nad západným Londýnom odmietol šancu na prvé miesto na šampionáte Sky Pet Championship.

Ciele Connora Chaplina a Carltona Morrisa boli prvou porážkou včiel od konca októbra.

Chaplin otvoril skóre o 13 minút neskôr, keď prišiel neskoro domov, keď Callum odhodil britský pravicový center.

Morris viedol publikum dve minúty po prestávke po zlyhaní obrancu mieru Ethana Pinnacle vyrovnať sa s nízkym centrom Daryla Dicka.

Obrázok:
Carlton Morris z Barnsley (vľavo) oslavuje druhý gól svojej strany v Brentforde

Barnsley zatiaľ začal bravúrne a prvé duely vyhral vo vysokom tempe. Nie je prekvapením, že sa dostali do vedenia cez Chaplina.

Josh Tasilva premárnil dokonalú šancu na získanie včiel späť, jediným cieľom však bolo vystreliť rez Rica Henryho cez pravú ruku.

Michael Helick do pol hodiny odmietol Evana Tonyho s rozhodujúcou výzvou odmietnuť prvému hráčovi, ktorý skóroval opäť z brvna postu Briana Mumma.

Morrisova hlavička naopak prekonala brankára Mieru Davida Roya z Veľkej Británie a prinútila ho k celovečernému zákroku.

O pár minút neskôr sa Pinnacle priblížil behom niekoľkých sekúnd s výkonnými nízkymi pohonmi, ale obranca Dykes Dyke zablokoval oboch pred testovaním brankára Brada Collinsa.

Brentford sa v prvom polčase snažil vyrovnať s vysokým tlakom davu, keď Barnsley potiahol svojich formálnych hostí do série fyzických súbojov.

Keď boli Brentford Midfield Shrines uvoľnené, boli obmedzené na polovicu šancí kvôli jednostrannému zámeru narušiť rytmus hostí.

Brentford pristúpil k vyrovnaniu medzery. Sergei Canos hral v snímke Saman Kodos, ktorú chránil Collins s výkonným nízkym pohonom.

V priebehu niekoľkých minút po obnovení bola na strane Thomasa Franka hora, ktorá mala stúpať, ale Morrisov prvý gól v sezóne priniesol jeho strane dvojgólový vankúš.

READ  Nepokoje v parlamente na Slovensku kvôli vojenskej dohode s USA - Novinite.com

Náhradník druhej polovice Victor Adepoyejo pridal trápenie Londýnčanov takmer svojim prvým dotykom.

Tony mal po vrhnutí špirály do šestnástky silný penaltový zvuk, ale rozhodca David Goode – ktorý poskytoval najlepšiu strelkyňu včiel len malú ochranu – boje odložil.

V rýchlom protiútoku našiel Canosa, ktorý v priebehu 66 minút prerezal a vystrelil na nízku jazdu, ktorú Collins potkol – ale lopta neklesla na jedného z útočníkov.

Popoludňajší príbeh prenasledovateľov sa skončil nesprávnym koncom ešte silnejšej porážky, ak by Cowley Woodrow zmenila šancu na neskorý rozchod.

Čo povedali manažéri …

Brentfords Thomas Frank„Ale myslím si, že sme boli veľmi dôslední a dobrí.“

„Dnes nebolo úsilie, dali to všetko. Bolo tam veľké odhodlanie a prehrali sme zápas s tímom.“

Z Barnsley Valerian Ismail: „Vyhrali sme, ale máme iba tri body. Darilo sa nám niekoľko týždňov, ale výsledky sme nedosiahli, ale po celý čas sme si boli veľmi blízki proti špičkám ako Norwich a Watford.“

„Zápas s Chelsea nám dodal veľa sebavedomia, pretože ak proti nim hráte takto, môžete súťažiť na oboch stranách ligy.“