Ekonomika

BYU Law hostí Zimnú konferenciu zmlúv v roku 2023, ktorá sa zaoberá najnaliehavejšími právnymi problémami modernej globálnej ekonomiky.

Každoročné podujatie pozýva vedcov, tvorcov politík a odborníkov z praxe, aby preskúmali témy od fúzií a akvizícií až po rizikový kapitál.

Provo, Utah, 7. marca 2023 /PRNewswire/ — BYU Law, globálna právnická fakulta zameraná na vedúce postavenie v právnej teórii a praxi, dnes oznámila, že bude hostiť zimnú konferenciu o práve BYU v roku 2023. 8. – 10. marca, pokračuje vo svojej každoročnej tradícii spájania výskumníkov, aby diskutovali o najnaliehavejších právnych otázkach v modernej globálnej ekonomike. Konferencia Winter Deals Conference, zameraná na „nové nápady pre najťažšie výzvy moderných trhov“, skúma politiku zameranú na rôzne oblasti, od fúzií a akvizícií cez VC až po správu a riadenie spoločností.

Konferencia BYU Law’s Winter Contracts Conference prináša popredných vedcov a odborníkov z praxe do Park City, UtahNachádza sa v jednom z najživších technologických zoskupení Amerike, aby sme prediskutovali niektoré z najpálčivejších právnych problémov v modernej globálnej ekonomike. Toto podujatie sponzoruje Potter Anderson & Karoon, PwC A Wilson Sonsini Goodrich & RosatiSpolu s programom globálneho obchodného práva BYU Law je to úložisko nových štúdií a výskumných metód.

„Bezprecedentný rozsah, zložitosť a dynamika trhov 21. storočia predstavuje skľučujúcu výzvu pre právnické firmy, ktoré musia poskytovať konzistentné pravidlá, na ktoré sa podniky môžu spoľahnúť pri investíciách a zároveň sa rýchlo prispôsobovať novým požiadavkám, prevratným technológiám a krízam,“ povedal. Matúš Jennijohn, zakladateľ Winter Contracts Conference a profesor práva BYU. „Konferencia zimných zmlúv, inkubátor pre vývoj novej politiky a legislatívy, spája mysliteľov z akademickej obce, verejného sektora a súkromnej praxe, aby diskutovali o riešeniach týchto vznikajúcich problémov.“

Vice kancelár Lori Will z Delaware Kancelária hovorí. Kancelársky súd je hlavným rozhodcom v sporoch týkajúcich sa správy a riadenia spoločností Spojené národya jej výsledky informujú o podnikovej politike na celom svete. Bývalý partner spoločnosti Wilson Soncini, ktorý sa k súdu pripojil v roku 2021, vicekancelár Will je popredným mysliteľom v oblasti práva obchodných spoločností a správy vecí verejných.

READ  Turecko je druhou najrýchlejšie rastúcou ekonomikou v rámci OECD

Prítomní budú aj ďalší poprední vedci a odborníci z praxe, ktorí sa zúčastňujú alebo zúčastňujú na konferencii Adriana RobertsonováProfesor v University of Chicago Právnická fakulta; Zohar Goshen, profesor právnickej fakulty v Kolumbii; Zach Kublerprofesor práva ASU; Katarína sudkyňa, profesor a prodekan pre intelektuálny život na Columbia Law School; Jill Fisch, profesorka práva v Penn; Brian Broman, Vanderbilt profesor práva; A Marcel Kahan A Ed Rock z NYU Law spolu s ďalšími významnými odborníkmi v oblasti obchodu a práva.

Niektoré z viac ako 20 diskutovaných tém zahŕňajú demokraciu akcionárov, ESG, právo obchodných spoločností a riadenie, zmluvné právo, dizajn transakcií, finančnú reguláciu, fúzie a akvizície, súkromný kapitál, rizikový kapitál, bankrot a reštrukturalizáciu a federálnu reguláciu cenných papierov.

Tohtoročná konferencia o zimných zmluvách sa bude konať 9. až 10. marca v Grand Summit Lodge v Canyons Village v Park City Mountain Resort s neformálnou večerou. 8. marec. Viac informácií vrátane kompletného programu nájdete na https://winterdeals.byu.edu/2023-conference/conference-info/.

O právnickej fakulte BYU
Založená v roku 1971 s inauguračnou triedou v roku 1973, J. Právnická fakulta Reubena Clarka (BYU Law) sa rozrástla na jednu z popredných právnických fakúlt v krajine – uznávanú za inovatívny výskum a výučbu v oblasti sociálnych zmien, transakčného dizajnu, podnikania, korpusovej lingvistiky, trestného súdnictva a náboženskej slobody. Viac ako 6 000 absolventov slúži v komunitách po celom svete. Vo svojom najnovšom hodnotení National Jurist uznal BYU Law ako #1 Best Value Law School vo svojom rebríčku za rok 2021. BYU Law získalo doteraz najvyššie hodnotenie správ v USA, pričom sa umiestnilo na 23. mieste v rebríčku US News 2023 Best Graduate Schools. Pre viac informácií navštívte https://law.byu.edu.

Zákon dôkazmi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close