Technológie

Bývalí vývojári Forza Horizon a spolutvorca Skins chcú, aby ste sa „zamilovali“ do postáv v ich príbehovej jazdnej hre v otvorenom svete.

Už je to nejaký čas, čo sme počuli o nepomenovanej jazdnej hre s otvoreným svetom od Maverick Games, štúdia založeného pred niekoľkými rokmi bývalými veteránmi Playground Games, vrátane bývalého kreatívneho riaditeľa Forza Horizon 5 Mikea Browna. Stále nevieme, ako sa nová hra tímu volá alebo kedy bude spustená, ale dostali sme niekoľko ďalších úryvkov toho, čo môžeme očakávať a novinky o tom, kto jej pomôže napumpovať pneumatiky a naplniť ju. Palivo ako vydavateľ.

Vďaka očividnému zážitku z pretekárskych hier vývojárov Playground (spolu s ďalšími vývojármi, ktorí pracovali na hrách s otvoreným svetom, ako sú Sea of ​​​​Thieves a Cyberpunk 2077), je nepomenovaná jazdná hra zmiešaná v prvku, ktorý si Brown a tím predstavujú. Čo ho odlišuje: jeho úzke zameranie na príbeh a postavy, čo Brown opisuje ako „ľudské spojenie“.

„Väčšina najlepších jazdných hier má úžasnú hrateľnosť, úžasný obsah“ povedal hnedá „Ale aby ste naozaj prešli cez tento most, aby ste sa stali hrou, ktorú ľudia skutočne milujú, musíte mať ľudské spojenie, v ktorom budete skutočne fandiť týmto postavám a zamilujete sa do nich.

„Myslím si, že práve v tom sa naša hra môže odlíšiť od ostatných titulov v tomto žánri. V žánri nie je nič, čo by jej bránilo mať úžasné postavy a úžasné príbehy – zatiaľ je skutočne nepreskúmaný.“


Kredit obrázka: Hry Maverick

S „príbehovou“ časťou hry pomáha hlavný scenárista Jamie Britton, ktorý na Channel 4 spoluvytvoril éru definujúcu éru Naughties Skins pre dospievajúcich. Brown povedal, že „britský talent na vytváranie postáv, ktoré sú chybné a v skutočnosti trochu iné – ako všetci ostatní“ (hoci sú dobré v šoférovaní bez ohľadu na to) sa prejavuje v príbehu hry. Páči sa mi myšlienka sveta plného vnímavých vozidiel, cez deň chodiť do autoškoly a v noci žúrovať v gratty kluboch, ako to Brown označuje ako „ľudské spojenie“.

READ  Ako drak: Neobmedzený vývoz bohatstva a digitálny predaj cez jeden milión

Maverick v roku 2022 vybudoval viac ako 60 vývojárov z desiatich alebo viacerých etablovaných spoločností. Podpísal novú zmluvu Amazon Games vydáva svoju prvú závodnú hru „AAA“ na PC a konzoly – najnovšiu hru Amazonu po MMO ako New World a Lost Ark, ďalšej hre Tomb Raider od Crystal Dynamics a MMO Lord of the Rings. Brown hovorí, že Amazon podporil úsilie tímu o „podporu prostredia kreativity a riskovania“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close