šport

Cam Nori vyhral v Lyone štvrtý titul v kariére trojsetovým víťazstvom nad Slovákom Alexom Molkanom

Matthew Lambert na Roland Garros

21. mája 2022 o 17:31, Aktualizované 21. mája 2022 o 17:48

  • Cam Nori porazila Alexa Molgana v troch setoch (6-3, 6-7, 6-1) a vyhrala Lyon Open.
  • V prvom kole French Open sa stretne s britskou jednotkou Manuelom Guinardom
  • Optimistický Nori pôjde na antukový turnaj v Paríži v dobrej forme
  • 26-ročný hráč opísal svoje víťazstvo v Lyone ako „jedno z najlepších vôbec“.

Zatiaľ čo veľká časť poľa French Open sa včera tešila z víťazstva a smiechu na Deň detí v Paríži, Cam Nori bol 300 míľ na juh.

Britské č. 1 vyhral dnes Lyon Open pre svoj štvrtý titul v kariére a ak nebude taký oddýchnutý ako jeho súperi, príde na Roland Garros podporený formou a sebavedomím.

Bývalý mentor Novaka Djokoviča Marián Vajda trénoval Slováka Alexa Molkana 6-3, 6-7, 6-1.

„Toto je môj prvý titul na antuke. Nemohol som byť šťastnejší s tým, ako som tento týždeň hral. Je to ten najlepší pocit, aký kedy bol,“ povedal Nori.

'To bol príbeh celý týždeň – mal som príležitosť dokončiť zápasy v rovných setoch a oddýchnuť si, nešlo mi to, ale nechal som to tak a bol som schopný reagovať.'

26-ročný ľavák sa vďaka ultrakonzistentným úderom a neoceniteľnej schopnosti vybojovať tesné zápasy dobre hodí na tenis na antuke a mali by mu poskytnúť slušnú šancu presadiť sa v Paríži.

Jeho zápas v prvom kole proti francúzskej divokej karte Manuelovi Guinardovi je súčasťou slušnej úvodnej remízy v triku s piatimi kartami pre britskú skupinu, ktorá by mohla priniesť nejaké víťazstvá už v prvom týždni.

Alex Molkan (24) je bývalý mentor a tréner svetovej jednotky Novaka Djokoviča.

Heather Watson hrá s ďalšou francúzskou divokou kartou Elsou Jacquemot a Harriet Dart má ťažkú ​​remízu proti Talianke Martine Trevisanovej.

READ  Verdikt Portugalsko vs Bosna a Hercegovina, predpokladané skóre, kľúčové štatistiky a navrhovaná stávka

Emma Raducanu začne svoje prvé dobrodružstvo na Roland Garros proti českej kvalifikantke Linde Noskovej; Je to dobrý žreb, ale úradujúci šampión US Open vie lepšie ako ktokoľvek iný, aký nebezpečný môže byť kvalifikant vo forme.

Dan Evans mal ťažký úvodný zápas proti Argentínčanovi Franciscovi Cerundolovi, ktorý mal v marci šokové semifinále v Miami.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close