Zábava

Canal+ Czech spúšťa streamovaciu platformu na Slovensku

Skupina Canal+ rozšírila svoju prítomnosť v Českej republike a na Slovensku spustením novej streamovacej platformy pod značkou Canal+.

Po spustení kanála Canal+ Sport v auguste 2022, ktorý bude hostiť futbal Premier League, Canal+ nedávno spustil v týchto dvoch krajinách ponuku obsahu, ktorý na svojej digitálnej platforme kombinuje európske filmy a televízne seriály, medzinárodné hity a miestnu produkciu. a obsah Premier League. Služba tiež ponúkne prístup k 7 lineárnym kanálom, ktoré produkuje Canal+.

Doručovanie obsahu zahŕňa rôzne štúdiá a práva, vrátane skupiny StudioCanal a ďalších produkčných spoločností PROROM, ALL3Media, Freemantle Media a Paramount. Canal+ sa bude spoliehať aj na pôvodnú tvorbu z rôznych geografických oblastí skupiny, ako sú napríklad nedávne európske výtvory. DjangoDostupné od 4. mája, rovnako ako úspešná poľská séria Krug.

Služba je ponúkaná za mesačný poplatok približne 8 € mesačne.

Podľa Jacquesa du Puya, generálneho riaditeľa Canal+ International, „Česká republika a Slovensko sú dôležité trhy pre skupinu z hľadiska predplatiteľov. V Českej republike a na Slovensku sa snažíme ponúkať celú škálu prémiového obsahu (najmä šport a seriály). ) pod značkou Canal+, s každoročným vysielaním Premier League Toto vydanie je výsledkom našej predtým zavedenej stratégie.

„V súlade so stratégiou skupiny chceme upevniť našu úlohu distribútora, ale aj producenta vlastného športového obsahu, filmov a seriálov. Spustenie tejto platformy plne spĺňa túto výzvu,“ dodal Ladislav Řeháček, Canal + Luxemburský viceprezident pre Českú republiku a Slovensko.

READ  Slovensko v Lactowne vytvára nový denný rekord v počte infekcií

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close