Technológie

Capcom a Street Fighter 6 vám prajú šťastné sviatky s týmto rozkošným a slávnostným umeleckým dielom.


Sviatky sú tu a ľudia na celom svete trávia čas so svojimi blízkymi, uvažujú o svojom roku a doprajú si potrebný oddych pred rokom 2024.

Pre tých, ktorí oslavujú, je dnes Štedrý deň a veľa ľudí v komunite sa cíti sviatočne a tešia sa na veľký sviatok. Oficiálne účty Capcom USA a Street Fighter X (predtým Twitter) sa dnes podelili s fanúšikmi a vydali dve rozkošné umelecké diela s prázdninovou tematikou, aby pomohli všetkým zaželať šťastné sviatky.

Počnúc umeleckým dielom Capcom USA, diel obsahuje niekoľko postáv z najväčších IP spoločnosti, ktoré sa zabávajú na snehu. Každý je zobrazený v štýle CB pre pridanú roztomilosť a je možné vidieť veľa známych tvárí.


Vidíme Kimberly, Marisu a Rashida zo Street Fighter 6, Leona Kennedyho a Ashley Grahama z remaku Resident Evil 4, Lady Dimitrescu a jej dcéry z Resident Evil Village a ďalších. Gang možno vidieť, ako lieta na šarkanovi s tematikou Rathalos a užíva si snehový deň.


Prázdninové umelecké dielo s tematikou Street Fighter 6 ide trochu iným smerom ako typický Capcom. Tentokrát vidíme snímku obrazovky avatara oblečeného ako Santa Claus, ktorý skáče do vzduchu.


Pomocou niektorých fotografických filtrov z Battle Hub vidíme prekrytia a efekty, ktoré oživujú vianočnú tému na celej snímke obrazovky. Vpredu je Blanca-san Rudolph, snehuliak Zangif a darčeky, svetlá a hviezdy sú roztrúsené po celom diele.


Najlepšia časť tohto umeleckého diela je silueta saní stúpajúcich cez Mesiac. Ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť, že je to Rasheed a jeho víchrica ťahajúca sane, pričom v saniach sedí kolega Street Fighter 5 alum G.

READ  Fortnite teraz beží bez problémov na počítačoch s nízkym výkonom
Veselé sviatky vám, naši milí čitatelia! Ako vždy, bez vás by sme to nedokázali a tu na EventHubs dúfame, že vy a všetci v komunite bojových hier zažijete úžasnú a bezpečnú dovolenku.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close