Technológie

Čarodejník ohlasuje herecké zmeny. Druhá séria so zmenou významného charakteru

Aj keď sa v súčasnosti natáča druhá séria najúspešnejšieho sériového projektu od Netflixu, odklady kvôli situácii spojenej s COVID-19 si vyžiadali prvú významnú daň. Herec, ktorý mal naďalej hrať Geraltovho priateľa a lovca príšer Eskel, musel zo svojej úlohy rezignovať.

Ako informuje Konečný termín, Dánsky herec Thue Ersted Rasmussen stál pred zložitým rozhodnutím, ktoré malo za následok odstúpenie od projektu pre komplikácie s natáčaním a neustále zdržiavanie.

Severský umelec vysvetlil svoje dôvody na Instagrame, poďakoval sa producentom za príležitosť a všetkým svojim bývalým kolegom zaželal do budúcnosti všetko dobré. Zároveň v článku dodal, že druhá séria bude úplne úžasná a veľmi sa na ňu teší.

Meno nového herca, ktorý vo funkcii Eskel nahradí Rasmussena, už poznáme. Bude to 27-ročný švajčiarsky umelec Basil Eidenbenz, ktorý si zahral jednu z vedľajších úloh v britskej historickej sérii Victoria alebo v špionážnej sérii z druhej svetovej vojny s názvom X Company.

Pripomeňme, že nakrúcanie Čarodejníka bolo prerušené v marci tohto roku po pozitívnom teste COVID-19 na hereckú posilu pripravovanej druhej série, islandského herca Kristofera Hivju.

YouTube / Screenshot

S výnimkou zmeny herca Eskela prichádzajú z produkčného tábora iba dobré správy. Prvé dve epizódy mali byť sfilmované a výroba momentálne prebieha bez výraznejších obmedzení.

Ak ste zvedaví, aké nové herecké tváre uvidíte v Zaklínačovom pokračovaní, nenechajte si ich ujsť osobitná téma, v ktorej sme sa podrobne zaoberali pôsobiacimi posilami.

READ  Čierne účesy zahrnuté v Monster Hunter Rice • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close