Svet

Česká republika (38) predstierala, že zomrela, aby prežila! Agresor ju brutálne bil, detaily ju desili

K násilnému incidentu došlo v českom Chebu okolo polnoci. Útočník spočiatku sledoval ženu a potom ju udrel do zadnej časti hlavy. Začala kričať a bežať smerom k ceste. Ale agresor ju dobehol. A naďalej tvrdo zasiahol. Česká stránka informovala o prípade Novinky.cz.

Prvý úder bol hrozný

Georgi Dimitrov (47), pôvodom z Bulharska, ženu vôbec neušetril. „Útok viedol obžalovaného s takou silou a do takej časti tela, že musel pochopiť, že môže obeť zabiť,“ Jan Hostaš, predseda senátu, uviedol na súde, ktorý sa konal v Plzni. Podľa neho útok skončil, keď sa žena prestala brániť.

„Jej vtipom obete v podstate zachránili život,“ pridal Hostaš. Obeť veľmi trpel. Opakované úrazy do hlavy tupým predmetom boli silné. „Porazil ma celou svojou silou. Prvá rana bola už hrozná. Nehovoril nič, ani nezazvonil. Len ma ťahal za batoh, ktorý som mal na chrbte.“ opísané.

Ilustračné foto.

Zdroj: Getty Images

Ochromený strachom

Podľa nej si útočník myslel, že ju muž chcel zabiť. „Najprv som sa snažil brániť. Potom mi došla energia a prestal som odporovať. pokračovala. Potom jej však napadlo, že agresor chce jej batoh. Preto ste ju zložili a vyhodili. Tiež si myslela, že bude hrať mŕtvy. Zastavila sa úplne a zavesila hlavu. Sklopila oči, ale stále bola otvorená.

Útočník ju potom prestal biť. Svietil na ňu baterku. Zobral batoh a jej mobilný telefón a odišiel. Žena sa však ešte pár minút nepohla a bála sa, že ju sleduje. „Potom som získal odvahu. Pomalu som vstal a po štyroch som sa plazil na cestu, kde som ležal. Pamätám si, že okolo prechádzalo auto, tak som zmobilizoval všetku svoju silu, pokľakol a zamával. Potom prišli ku mne. Dvaja muži a zavolali mi sanitku, “ dodala.

Prečítajte si tiež: Tragédia v Rakúsku: Česká republika sa zabila, keď chcela od Alpy urobiť nezabudnuteľnú fotografiu

Výkrik z tmy

Muži povedali, že krik z temnoty ich priviedol k obeti. Bývajú v dome blízko cesty, kde ležala napadnutá žena. „Ležala priamo na ceste. Trochu sa pohybovala a hrozne stonala. Bola zakrytá krvou, jej oči sa vydesili a niekoľkokrát nám povedala, že zomiera. povedal jeden z dvoch svedkov.

READ  Mnoho vakcín nezastaví infekciu z variantu Govit-19 Omigranu

Útočník bol zajatý políciou krátko po incidente. Najprv odmietol všetko. Neskôr však dosvedčil, že spáchal čin, ale nevie, ako sa to stalo. Podľa jeho najnovšej verzie ho krajan najal, aby porazil ženu za odmenu 300 000 korún.

Agresor chcel zabaliť. (ilustračná fotografia)
Česká republika (38) predstierala smrť,

Zdroj: thinkstockphotos.com

Podľa českých médií mal človek v minulosti problémy so zákonom. Bol odsúdený na 10 rokov väzenia za lúpež. V novembri 2018 sa dostal za mreže. Je tiež opatrný pri lúpeži v Nemecku. V tomto prípade mu súd vydal medzinárodný zatykač.

Vo štvrtok ho Krajský súd v Plzni odsúdil na 17,5 roka za chladné útoky na Českú republiku. Bol deportovaný na 10 rokov. Pri rozhodovaní o výške trestu súd zohľadnil aj to, že Dimitrov konal vedome a motívom bola ziskovosť.

Je isté, že osud rozhodne nie je pomazaný so ženou. Bola diagnostikovaná rakovina a v osudovom okamihu, keď ju napadla agresorka, mala najdramatickejšiu fázu ožarovania.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close