Hlavné správy

Charitatívny vianočný bazár v Bratislave chce opäť zapôsobiť

Podujatie sa uskutoční už túto nedeľu na Starej Tržnici v Bratislave.

Nadačný vianočný bazár poskytuje výbornú príležitosť predstaviť sa bratislavskej komunite. Jeho návštevníci môžu začať sviatočné nákupy a zároveň podporovať organizácie a kauzy na Slovensku.

Jeho 29. ročník, organizovaný tradične Medzinárodný klub žien Bratislava (IWCB), sa uskutoční v nedeľu 12. novembra od 10:00 do 16:00 v Starej Tržnici na Námestí SNP.

Vstupné je 4 € pre dospelých a 2 € pre deti.


Článok pokračuje po videoreklame

Článok pokračuje po videoreklame

„Kultúra je najlepší marketingový nástroj,“ uviedla v tlačovej správe Eva Staronová, koordinátorka Vianočného bazáru IWCB. „V našom bazáre verím, že krajiny, ktoré tvoria našu multikultúrnu mozaiku, tento nástroj naplno využijú a spoločne vytvoríme vzájomné synergie.“

Podujatie je pripravené na stretnutie rôznych krajanských a diplomatických komunít žijúcich na Slovensku na deň sviatočnej pohody a dobrej vôle. Je to skvelý spôsob, ako môžu firmy, školy a neziskové organizácie propagovať svoje produkty a služby. Návštevou Charitatívneho vianočného bazáru si však návštevníci môžu užiť nielen deň radosti, ale aj prispieť k zlepšeniu života na celom Slovensku.

„Vianočný bazár Nadácie IWCB má bohatú tradíciu, že má významný vplyv na charitatívne iniciatívy na celom Slovensku,“ hovorí Viera Buchtová, prezidentka IWCB.

Finančné prostriedky vyzbierané počas podujatia smerujú širokému spektru organizácií a príčin, ako je zdravotníctvo, školstvo a sociálna podpora.

Posledný bazár pred pandémiou Covid-19, v roku 2019, bol najväčší vo svojej histórii a doteraz sa vyzbierala najväčšia suma: 106 394 eur. Počas pandémie sa namiesto tradičného bazáru konala online charitatívna aukcia.

READ  Slovensko môže zvážiť, že by Ukrajine dodalo stíhačky ruskej výroby

Za posledných 28 rokov bazár IWCB vyzbieral viac ako 1,3 milióna eur, čím pomohol stovkám charitatívnych organizácií po celom Slovensku.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close