Zábava

Chrissy Teigen a John Legend stratili dieťa a otvorene zdieľali svoj smútok

Rovnako ako iné súkromné ​​záležitosti alebo celé tehotenstvo, aj tento smútok verejne zdieľa Chrissy. To isté nedávno urobili Natalie Kočendová, Hilaria Baldwin, James Van Der Beek a ďalší.

A hoci sú niektorí ľudia pobúrení, keď známe tváre dajú na sociálne siete aj tie najsmutnejšie okamihy, psychológovia tvrdia, že každý sme iný a každý sa so svojou traumou vyrovnáva inak.

A práve pomáha niekomu zdieľať jej smútok, rovnako ako Chrissy Teigen a jej manžel, spevák John Legend, ktorí prišli o dieťa.

Počas tehotenstva bojovala Chrissy s komplikáciami; nanešťastie nakoniec prišla o tretie dieťa. Aj keď by to nemalo byť, stáva sa to a osud často rozhoduje inak, ako by sme chceli. Veľmi smutnú udalosť a ich utrpenie zdieľal známy pár na sociálnych sieťach.

Modelka tiež zverejnila niekoľko fotografií priamo z nemocnice a napísala pár slov o tom, čo prežili. Len pred dvoma dňami modelka Chrissy Teigen oznámila, že musí ísť do nemocnice, pre silné krvácanie sa, žiaľ, lekárom nakoniec nepodarilo zachrániť život dieťaťa.

„Sme šokovaní bolesťou, ktorú sme nikdy predtým nepocítili. Napriek množstvu transfúzií sa nám nikdy nepodarilo zastaviť krvácanie,“ napísala bývalá modelka. Od začiatku tehotenstva bývalá modelka trpela komplikáciami a mala problém s placentou.

Chrissy prezradila, že dieťaťu dali meno Jack. „Jack tak tvrdo pracoval, aby bol súčasťou našej malej rodiny, a bude navždy.“

Jack – je mi veľmi ľúto, že prvé chvíle tvojho života sprevádzalo toľko komplikácií a nemohli sme ti poskytnúť domov, ktorý si potreboval na prežitie. Vždy ťa budeme milovať, “napísala.

Pár často hovorí o svojom súkromí a nemá problém ukázať im podrobnosti zo svojho života. Sú rodičmi 4-ročnej Luny a 2-ročného Milesa a skutočnosť, že Chrissy čaká deti, oznámila dvojica v auguste prostredníctvom videoklipu. Chrissy však týždeň tehotenstva neprezradila.

READ  All Elite Wrestling na DAZN: Ako sa pozerať, čo je na programe, televízne programy a zoznam udalostí

Smutná udalosť aj v živote Natálie

Česká vicemiss má podobné skúsenosti so stratou dieťaťa Natálie Kočendovej. O svoje dieťa prišla v 6. mesiaci tehotenstva.

„Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš mojím milovaným synom. Moje fazule. Nikdy som nezažila takú lásku a šťastie, aké som zažila s tebou 6 mesiacov. Teraz ju vystriedala neskutočná bolesť.“

Stratil som kus seba. Urobila by som maximum, aby som znova pocítila vaše kopnutia a po pôrode vás odviezla do zdravého domu. Si najkrajší chlapec, jedného dňa ťa tam hore stretnem. Milujem ťa, moja malá láska, “napísala 20-ročná Natalie.

Mladá mamička sa veľmi tešila na príchod svojho dieťaťa, bohužiaľ, osud to zariadil inak a teraz sa musí vyrovnať s veľkou stratou. Iba žena, ktorá prišla k dieťaťu, vie, čo musíte prežiť …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close