Technológie

Christine McGuinness priznáva, že je osem rokov slobodná a vysvetľuje, ako jej autizmus a ADHD viedli k poruche príjmu potravy

Christine McGuinness opäť otvorila svoje skúsenosti so životom s autizmom a ADHD a priznala, že to viedlo k ôsmim rokom osamelosti.

35-ročnej modelke diagnostikovali autizmus, keď mala 33 rokov a prezradila, že táto porucha jej sťažuje nadväzovanie priateľstiev a nedokáže vyjsť z domu.

V rozhovore pre Vogue Williams v podcaste Boots s Tommym Malletom Christine diskutovala o tom, ako chce svojim trom autistickým deťom ukázať, že stále môžete chodiť do práce a získavať priateľov bez toho, aby ste boli neurotickí.

Christine úprimne vysvetlila: „Nechceli žiť život, aký som žila ja. Som slobodná takmer osem rokov, nevychádzam z domu a ak idem do obchodu, idem o 2-3 ráno.

„Neviem dobre udržiavať priateľstvá. Nie preto, že by som nebola milá, ľudia si so mnou rozumejú a mám rada každého, ale bojujem so sociálnou stránkou veci, pretože sa vlastne snažím nadviazať priateľstvo.

Christine McGuinness (35) priznala, že bola osem rokov slobodná a vysvetlila, ako jej autizmus a ADHD viedli k poruche príjmu potravy v jej tínedžerskom veku a stále môže jesť len béžové jedlá.
Christine úprimne vysvetlila: „Som slobodná už takmer osem rokov, nevychádzala som z domu, ak idem do obchodu, pôjdem o druhej alebo o tretej ráno.“

'Nechodím von, nechodím na dievčenské prázdniny, nechodím von na jedlo a iné veci, takže nikdy nebudem môcť udržiavať priateľstvá.'

Matka troch detí povedala, že to, že si neuvedomila, že má autizmus, malo negatívny vplyv na okolie a prinútilo ju opustiť školu vo veku 14 rokov.

Christine vysvetlila, ako nezvládnutie školského prostredia viedlo k poruche príjmu potravy.

Vysvetlila: „V triede som to nezvládla. Nezvládala som to v jedálni, čo viedlo k poruche príjmu potravy veľmi rozšírenej u autistických dievčat, a zvlášť som nerada jedla s ľuďmi.

„Keď som bol tínedžer, lekári povedali: „Vieš, je to dospievajúce dievča, očividne sa zaujíma o svoju postavu a to, ako vyzerá“ a nie je to tak.

„Nikto sa ma nepýtal, čo sa ti v jedálni nepáčilo, a ak áno, neviem, či by som to vedel formulovať, lebo sám tomu nerozumiem.

READ  Tu je prvý pohľad na Asistenta Google s Bardom

„Ale zdalo sa mi to také mätúce. Vôňa, zvuk, chuť jedla, každý deň nevedieť, čo je na jedálnom lístku a čudovať sa: „Dobre, kde si môžeme sadnúť? Za kým ísť, lebo nič nie je? Priatelia?

Teraz, keď hovoríme o svojej strave, Christine priznáva, že stále bojuje s jedlom a konzumuje typickú autistickú béžovú stravu.

V rozhovore pre Vogue Williams v podcaste Boots s Tommym Malletom Christine dúfa, že ukáže svojim trom autistickým deťom, ako môžete stále chodiť do práce a získavať priateľov bez toho, aby ste boli neurotickí.
Teraz, keď hovoríme o svojej strave, Christine priznáva, že stále bojuje s jedlom a konzumuje typickú autistickú béžovú stravu.
Christine zdieľa dvojičky Lea a Penelope (10) a sedemročnú Felicity so svojím odcudzeným manželom, komikom Paddym McGuinnessom (50) (na snímke pred ich rozchodom v roku 2021).

„Starám sa o seba, ako môžem, beriem vitamíny, ale stále držím typickú autistickú diétu, ktorá je ako obyčajné hnedé jedlo. Všetko je suché.“

Presvedčiac moderátorku Vogue, že každý deň jedáva viac-menej to isté, sa Vogue spýtal: 'Tak aké máš raňajky, obed a večeru?'

Takže toast je obľúbený v mojom dome pre mňa a deti. Toasty, bagely, kuracie nugetky a hranolky pre deti sú vždy obľúbené, rovnako ako obyčajné cestoviny.

Nemám rád niečo rozmočené ako lasagne a to u mňa doma neuvidíte.

Christine tiež hovorila o tom, ako pobyt vonku ovplyvňuje jej život: „Dokonca aj keď idem do reštaurácie, teraz skúšam viac, ale až keď som mal 30 rokov, vošiel som do reštaurácie a vyskúšal som to. .

Prečítajte si tiež: Christine McGuinness odhaľuje 13 prezrádzajúcich príznakov autizmu u dospelých, keď v televíznom dokumente odvážne otvára život autistky

Christine McGuinness vo svojej knihe A Beautiful Nightmare, ktorá vyšla v roku 2021, prezradila, že jej v auguste diagnostikovali autizmus. Tento 34-ročný muž však nie je jedinou celebritou, ktorá sa v dospelosti dozvedela o neurovývojovej poruche.

'Vôňa miestnosti, hluk, ľudia, ktorí vstávajú a chodia okolo, je pre mňa veľa, čo musím riešiť, keď sa snažím jesť.'

Christine zdieľa dvojičky Lea a Penelope (10) a sedemročnú Felicity s Jej odcudzený manžel, komik Paddy McGuinness, 50.

Keď Christine hovorila o tom, ako jej diagnóza veľmi pomohla jej a jej deťom ako rodine, Christine povedala, že je odhodlaná prekonať stravovacie bariéry, aby svojim deťom zabezpečila zdravý životný štýl.

„Jedlo je teraz mojou ďalšou prácou. Pretože chcem, aby moje deti boli čo najzdravšie, musím sa dostať na emocionálnu stránku vecí s jedlom.

READ  Zlá viera: Opustení vývojári obvinení z používania animácií ukradnutých z FromSoftware

'Mám veľké šťastie, čo sa týka môjho zdravia, nikdy neochoriem, som prekvapený, keď sa pozerám na svoje jedlo, ale chcem, aby moje deti jedli väčšiu rozmanitosť.'

Všetky deti Christine a Paddy boli diagnostikované vo veku tri a pol roka a stále dostávajú veľa pomoci prostredníctvom školy.

Matka vysvetlila, že každý z nich mal muchuInštruktážny program zdravia a starostlivosti a terapia hrou s jedlom v škole im môže pomôcť vyrovnať sa s pobytom v blízkosti a dotýkaním sa jedla.

Christine súhlasila: „Nemôžem to urobiť, bol som na ich terapeutických sedeniach a nemôžem robiť to, čo teraz robia.“

Po tom, čo Vogue spomenul jej béžovú stravu, sa televízna osobnosť opýtala, či jedáva ovocie alebo zeleninu.

'NOch, pretože nič nie je Okrem zemiakov,“ vysvetlila Christine, „môžem jesť banány“.

„Nikdy som nejedol paradajku. S jedným sa toho deje veľa Paradajky sú zvonku takmer chrumkavé a potom mäkké a potom v strede šúchané, ľudia nevedia, čo s paradajkami.

„Skúsil som paradajkovú polievku dokonale hladkú a je v poriadku, môžem si dať pizzu margherita, pretože je rovnaká všade, kam idete. Zmena je veľká vec, ak ste autista alebo ADHD, a ja ju vôbec nemám rád.“

Hviezda priznala, že má záujem žiť v elegantnej rodine a má záujem o sebaočistenie.

„Môj dom a ja máme veľa OCD, takže celý dom musí byť čistý. Dom som vyzdobil len v bielej farbe, ktorá je veľmi klinická a dáva mi akýsi čistý priestor nad hlavou.

'Potom môžem vyprať veci a oprať ich nabok.'

www.beateatingdisorders.org.uk za pomoc a podporu pri poruchách príjmu potravy

Podľa NHS existuje 13 príznakov autizmu u dospelých

Hlavné príznaky autizmu

 • Ťažkosti s pochopením toho, čo si iní ľudia myslia alebo čo cítia
 • Prílišné starosti so sociálnymi situáciami
 • Ťažkosti s nadväzovaním priateľov alebo túžbou byť sám
 • Neprejavovať záujem o druhých hrubým, hrubým alebo zlým spôsobom
 • Ťažko povedať, ako sa cítite
 • Berte veci príliš doslovne – napríklad možno nerozumiete sarkazmu alebo frázam ako „zlomiť si nohu“.
 • Mať každý deň rovnakú rutinu a príliš sa báť, ak sa to zmení
READ  Reklamy Google TV nie sú akceptované na telefónoch s Androidom

Ďalšie príznaky autizmu

 • Nerozumieť spoločenským „pravidlám“ ako nerozprávať sa o ľuďoch
 • Vyhýbanie sa kontaktu s očami
 • Príliš sa približujete k iným alebo sa veľmi rozčuľujete, ak sa vás niekto dotkne alebo sa príliš priblíži
 • Všímanie si malých detailov, tvarov, vôní alebo zvukov, ktoré si ostatní nemusia všimnúť
 • Živý záujem o určité predmety alebo činnosti
 • Pred vykonaním vecí dôkladne plánujte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close