šport

Christoph Baumgartner zaznamenal ohromujúci sólo pokus o vedenie Rakúska proti Slovensku už po šiestich sekundách – ide o najrýchlejší gól v medzinárodnej futbalovej histórii.

  • Christoph Baumgartner dostal Rakúsko proti Slovensku o šesť sekúnd neskôr
  • Gól prekonal rekord Lukasa Podolského o najrýchlejšom góle v medzinárodnom futbale
  • Potrebujeme dosiahnuť dominantný výkon Anglicka. Brazília prináša kúzlo, ale je to ich prítomnosť! Všetko sa to rozbieha internet

Rakúsko nestrácalo čas a ujalo sa vedenia v sobotňajšom prípravnom zápase proti Slovensku.

Rakúsko na čele s bývalým manažérom Manchestru United Ralfom Rangnickom prichádza na slovenský národný štadión v top forme po tom, čo v poslednom zápase zdolalo Nemecko 2:0.

Útočník RB Lipsko Christoph Baumgartner dostal loptu z výkopu a okamžite sa v priateľskej príprave na blížiaci sa európsky šampionát rozbehol na ihrisko.

Dvadsaťštyriročný hráč sa vyhol úvodnej výzve, než sa preplietol okolo dvojice stredopoliarov na ceste na trestnú lavicu.

Slovensko nedokázalo zavrieť Baumgartnera, keďže jeho odvážny beh pokračoval.

Christoph Baumgartner strelil najrýchlejší gól v medzinárodnej futbalovej histórii pri víťazstve Rakúska nad Slovenskom.

24-ročný hráč zakončil brilantné sólové úsilie šesť sekúnd po priateľskom stretnutí

Tento 24-ročný hráč dokončil pôsobivé sólové úsilie len za šesť sekúnd v priateľskom zápase

Tím Ralfa Rangnicka sa kvalifikoval na blížiace sa majstrovstvá Európy spolu s Francúzskom a Holandskom.

Tím Ralfa Rangnicka sa kvalifikoval na blížiace sa majstrovstvá Európy spolu s Francúzskom a Holandskom.

Tento oslnivý útok sa uskutočnil len za šesť sekúnd, čím prekonal útok Lukasza Podolského za Nemecko proti Ekvádoru v roku 2013, čím zaznamenal najrýchlejší gól v medzinárodnej futbalovej histórii.

Napriek bleskovému začiatku sa zápas pre hostí nevydaril, pretože Andreas Weimann pridal neskorý koniec a zabezpečil tak Rakúsku pohodlné víťazstvo.

Anglicko sa stalo obeťou jedného z najrýchlejších gólov v medzinárodnom futbale. David Gualtieri využil chybný spätný pas Stuarta Pearcea a po 8 sekundách dostal San Marino do vedenia.

Medzitým najrýchlejší gól v histórii Premier League strelil írsky útočník Shane Long, ktorý strelil sedem sekúnd v zápase a dostal Southampton do vedenia proti Watfordu.


READ  20. OKTAGON: Carlos Vémola si vybral súpera. Je ním Aziz Karaoglu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close