Zábava

Chuť vlastnej medicíny: Twitch na Slovensku zakázaný!

Na Twitch padlo kladivo zákazu.

No, no, no, ako sa karta obrátila. Twitch rozdával zákazy vľavo aj vpravo, zaslúžene alebo nie. Zaujímalo by nás, ako sa cítia teraz, keď celá krajina dala stránke tučný zákaz. to je správne, Twitch je v súčasnosti na Slovensku čiastočne zakázaný.

Medzinárodné právo je niekedy ťažké dodržať. Môžete si vypočuť Electronic Arts, ktorí po rozhodnutí súdu pred rokmi prišli o lootbox FIFA v Belgicku. Možno by sa mal Twitch porozprávať s EA, pretože platforma je úplne nedostupná v rámci celej európskej krajiny.

Twitch je na Slovensku zakázaný

Ako prvý o tom informoval slovenský web Zive. Ťahanie je ohrozené! Streamovaciu stránku zablokoval jeden z najväčších poskytovateľov internetových služieb (ISP) na Slovensku – O2 – a existuje veľká šanca, že ostatní poskytovatelia internetu budú v krátkom čase nasledovať. Za takýmto hrubým činom musí byť vážne zdôvodnenie a tak trochu aj je.

Prečo bol Twitch na Slovensku zakázaný?

V širšom zmysle je dôvodom hazard. Keď trochu pozdvihnete svoju pozornosť, začnete si všímať, aká je situácia smiešna. Navrhovaným spúšťačom blokovania Twitchu na Slovensku je porušenie zákonov o hazardných hrách v krajine. Znie to dosť vážne, kým si neuvedomíte, že ide o jediného slovenského streamera, ktorý hral na streame.

Nemôžeme sa nezasmiať nad iróniou, že Twitch bol zakázaný za taký menší prehrešok, bez toho, aby sme urobili niečo zlé. Ak však budeme objektívni, odstránenie stránky z dôvodu jedného prípadu hazardu je o veľa prehnané.

READ  Slovensko podpisuje kontrakt v hodnote 1,37 miliardy USD na 152 CV90

Je ťažké uveriť, že táto situácia bude eskalovať, no nikdy neviete, kedy sa niekto rozhodne aplikovať zákon do bodky, takže Twitch môže na slovenskej pôde čakať drsná jazda.

Júnový darček MyEarlyGame
Zapojte sa do júnovej súťaže MyEarlyGame Giveaway a vyhrajte skvelé ceny!

Vytvor MyEarlyGame Účet teraz! To vám umožní prispôsobiť si našu stránku a zadať všetky naše darčeky. Môžete nás tiež sledovať InstagramAlebo sa k nám pridajte Rozdielnosť názorov Na zábavný rozhovor.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close