Technológie

Cult of the Lamb oznamuje ďalšiu veľkú bezplatnú aktualizáciu obsahu pre Xbox Series X|S

S ďalšou veľkou bezplatnou aktualizáciou obsahu, ktorá bola práve ohlásená, budú úspechy spoločnosti Lamb ešte väčšie. Aktualizácia The Lamb's Unholy Alliance prichádza na Xbox Series X|S 12. augusta!

Worship of the Lamb oznamuje novú aktualizáciu Unholy Alliance

„Unholy Alliance je najnovšia bezplatná aktualizácia pre hit Cult of the Lamb, ktorý predstavuje novú hrateľnú postavu: Kozu! Tento zlý spojenec, povolaný krvou a zrodený z korupcie, sa pripojí k Holy Lamb v miestnom kooperácii. Dungeony, zabíjajte kacírov krížovými výpravami, budujte svoj kult, objavte spolu nové sily 12. augusta,“ hovorí Devolver Digital.

Zažite plnú Adoration of the Lamb v miestnom kooperácii, kde jeden hráč hrá rolu Baránka a druhý prevezme plášť kozy. Užite si nové zvraty pre 2 hráčov v existujúcich minihrách, ako je rybárčenie a knucklebones. Vyberte si z rozbité zbrane, tarotové karty, kliatby a relikvie sú synchronizované.“

Tím Cult of the Lamb dal jasne najavo, že je tu obsah aj pre sólo hráčov, aj keď to trochu drhnú: „Všetci ťa nenávidia, pretože nemáš priateľov? hovorí účet na Twitteri. „No, to je v poriadku, pretože v tejto aktualizácii je toho veľa aj pre vás.“ The Steamová stránka Tiež sa hromadí: „Ak sa ocitnete sám na tejto obrovskej temnej rovine temnoty – nebojte sa. Táto aktualizácia obsahuje viac aj pre vás.“

Tento exkluzívny obsah zahŕňa nové sily a schopnosti, nové tarotové karty, relikvie, budovy, korisť, vlastnosti nasledovníkov, úlohy pre nasledovníkov a ďalšie. Unholy Alliance prichádza 12. augusta a keďže posledných pár aktualizácií prinieslo nové úspechy, môžeme očakávať viac aj v tejto aktualizácii.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close