Technológie

Ghost of Tsushima verzia 1.1 prinesie možnosť náboru psov a na PS5 si to všetko užijeme pri 60 fps

Kto vypustil psy?

V utorok tohto týždňa sme vás informovali, že nás od vydania multiplayerového režimu pre hru Ghost of Tsushima delilo iba pár dní. Režim sa volá Legendy a bude k dispozícii ako aktualizácia 1.1 pre všetkých majiteľov základnej hry zadarmo. Pár vecí však vyplávalo na povrch do týždňa.

Do hry vstupuje nová možnosť, vďaka ktorej budete môcť každého psa hladiť a tým ho naverbovať na svoju stranu. Otázkou zostáva, koľko psov budete môcť naraz vziať alebo koľko škody títo štvornohí miláčikovia utrpia. Pokiaľ ste však ešte neprešli pôvodnou hrou, táto voľba sa vám neodomkne, pretože sa jedná o náročnosť novej hry + a navyše budete musieť nájsť „Charm of Canine Recruitment“.

V Legendách budete môcť verbovať psích duchov a oni vám pomôžu.

Druhé veľké oznámenie sa nesie v duchu konzol novej generácie. Hra na novom PS5 pobeží v deň vydania na 60 fps, vďaka funkcii Game Boost, ktoré sme spomínali v článku nižšie. Hra sa vás hneď pri štarte opýta, či chcete prepnúť obraz na 60 fps. Ale kto by nechcel, že? Samozrejme s novými technológiami, ako sú super rýchle disky SSD, by sa tiež mali skrátiť časy nahrávania.

DLC Legends, ako aj aktualizácia 1.1 vyjdú zadarmo v piatok 16. októbra pre všetkých, na hranie multiplayeru však budete potrebovať platené členstvo PS Plus.

Zdroj: Twitter

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close