Technológie

No tak, Zelda: Predpovedali ste oneskorenie Breath of the Wild 2?

Obrázok: Nintendo

Po zhliadnutí miniatúry a zlovestného názvu sme všetci vedeli, o čom video je – „Aktualizácia času spustenia“. Keby Nintendo oznámilo dátum vydania The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, Môže to byť názov Nintendo Direct alebo ponechaný v traileri s úžasným akčným záberom pre miniatúru. Po skutočnosti dostaneme nejaké oficiálne zábery do našej schránky…

Ale nie, je to čierne pozadie a biely text, klasický vzhľad „sklamania vo vnútri“, ktorý nás pripravuje na neskorú jar 2023.

Presne povedané, aspoň Nintendo nekopírovalo prístup CD Projekt Red ako mnohí iní a tweetovalo list s jasne žltým pozadím. Rovnako ako v prípade predchádzajúcich odkladov v tejto sérii, aj tu vydávame novinky čo najhladšie s vystúpením sériového producenta Aiji Onoma. Sakra, pre túto príležitosť si dokonca vybral ostro vyzerajúci nový účes.

Nintendo neodolalo nutkaniu vzdať sa malého podpichovania, čo bol skutočne fantastický ťah. Toto je bližší pohľad na Link vo svete „neba“; Nosí roztrhané šaty, dlhé nechty a kučeru Zlomený Majster Sword. čo to všetko znamená? No, fanúšikovia by to mali pochopiť!

Oneskorenie bolí, áno – najmä pre tých, ktorí sa odvážia snívať o tom, že strávia tohtoročnú dovolenku s úplne novým dobrodružstvom Zeldy – no ako mnohí predpovedajú, že sa tak stane, niektorí z nás sú práve teraz zatrpknutí.

Za predpokladu, že sa dostane do okna vydania na jar 2023 (môžete si byť istí, že Nintendo ho chce vytlačiť do konca fiškálneho roka), je šesť rokov po svojom predchodcovi.

Hlavné 3D hry The Legend of Zelda Ako vždy Nintendo sa snaží o čo najvyššiu kvalitu, pretože nedosahuje svoje počiatočné ciele a produkuje pokračovanie jednej z najlepších hier všetkých čias. Za predpokladu, že sa dostane do okna vydania na jar 2023 (môžete si byť istí, že Nintendo ho chce vytlačiť do konca fiškálneho roka), bude to šesť rokov po svojom predchodcovi.

READ  Wallheim pridá do aktualizácie Heart & Home obrovské hromady zlata

Hoci sme sklamaní, je tu aj nadšenie, že si tím vývojárov nájde čas na niečo naozaj skvelé. Ako raz povedal skúsený vývojár hier (Možno), Núdzová hra je vždy moriak, pokiaľ je pripojený k wazoo; Prvý deň neskorého zápasu, smeny. Môže to byť vyvrátenie, ale podstatu pochopíte.

V každom prípadeLen v januári sme vydali chat-chat, na ktorý sa všetci pýtate Naozaj som si myslel, že hra príde v roku 2022. Zatiaľ čo väčšina z vás zvolila možnosť „80% šanca“, menej ako polovica z 11 000 čitateľov, ktorí odpovedali, mala nejakú dôveru.

Anketa BoTW2
Obrázok: Nintendo Life

Pozrime sa teda na niekoľko nových prieskumov verejnej mienky. Po prvé, boli ste tou inteligentnou kapelou, ktorá sa minule zo srandy pozrela na paradigmu seriálu a povedala: „Nie, netrafil to dátum“? Obaja úprimnýPretože my vieme, ak nie!

Okrem toho, nakoľko vás frustruje meškanie? Myslíte si, že BOTW2 – alebo ako sa to volá – dosiahne nový cieľ jari 2023? (Zachováme ho od 1. marca do 30. júna, avšak, ako hovoríme, očakávame, že sa objaví do konca fiškálneho roka 2022-2023.)

Získajte to v anketách a komentároch nižšie!

Na 1-10, ako ste frustrovaní z meškania BOTW2?


READ  Tím Diablo 4 hovorí, že „nemá v pláne zopakovať takýto patch“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close