Technológie

Všetko, o čom dnes informoval Square Enix, predstavuje • Eurogamer.net

Laura! Život je čudný! Vesmírni jazdci AR! Čierny leopard!

Square Enix predstavuje ďalšiu hru Life is Strange a odhaľuje pohľad do budúcnosti Marvel Avengers a niekoľko drobností k 25. výročiu hry Tomb Rider.

V ten deň sa predstavenie začalo pohľadom na plány Laury Croftovej na jej 25. narodeniny prostredníctvom nových vydaní starých hier. Laura Croft sa venuje ďalším témam, ako napríklad Fortnight. Z tohto dôvodu bude Kraft Manor v hre prebiehať budúci týždeň na kreatívnej úrovni.

Nebude chýbať ani kuchárska kniha Tomb Rider. Pokúsime sa to čo najlepšie prehodnotiť.

Nasledovali ukážky rozbíjania mobilných hier – Just Cause Mobile, už čoskoro, multiplayerový zabijak Sniper Assassins z Square Enix Montreal, 2021, ktorý znel ako mobilná hra AR Pokemon Co-Style s názvom Space Riders AR.

Vyskúšajte dnešný nový hokejový prírastok do aktualizovanej hry Avengers. Avengers dostali stručný prehľad budúcnosti, na jar dostali dva prírastky (Dachion Anomaly a Red Room Acquisition) a dva „Summer and Beyond“ (Project Omega and Wasteland Patrol).

Nakoniec a veľmi nadšený Black Panther: Vojna pre Wagandu privádza D’Sallu do hry v roku 2021. Žiadny náznak Obzvlášť priateľská štvrť je Spider-Man.

Veľký výraz života bol zvláštny: na rade boli skutočné farby, nová štruktúra s nádherným vzhľadom, obsadenie a zvláštna sila. Vytvoril ju program Before The Storm Studio Tech Nine a má skratkovú postavu z tejto hry – D&T Fan Step. Prichádza v septembri, naraz.

V ďalších správach Life is Strange sa do pôvodnej sezóny série a filmu Pred búrkou dostanú remastre ešte tento rok s novým Face Mo-hat. Do toho všetkého som sa hlboko ponoril.

Square Enix predstavuje časovo exkluzívne vyhľadávanie projektov na PlayStation 5 a teraz má priezvisko Forboken. Herečka Ella Palinska odhalila nový trailer za hlavnou postavou Frey. To prichádza v roku 2022.

READ  Funcom's Toon Survival Game bola škádlená v koncepčnom umení

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close