Technológie

Horizon zakázaný na PS5 West, PS4 je „viac toho, čo ľudia chceli o Zero Dawn“

Čo sa týka pokračovaní, môže ich byť len o jedno viac, ako sme čakali Harrison Zakázaný západ – Jeden z nich dostal Kratosa. Je potrebné povedať, že hry Gorilla Games prešli od svojich najhorších sci-fi strieľačiek k fiktívnym hrám na hrdinov. Harrison Zero Dawn V roku 2017 jej série PlayStation 5 a PlayStation 4 potešia fanúšikov tejto série.

„Alloy cestuje po nových oblastiach, kmeňoch, s ktorými sa stretáva, a po príbehu, ktorý sa objaví.“ […] Predtým, ako som hru nahral, ​​dostal som základ, kde ma tím autorov viedol krivkou príbehu, je to ako byť pri ohnisku, “povedala herečka Ashley Burch v rámci rozhovoru. Herný radar.

„Som z toho tak nadšený,“ pokračoval. „Aj ja som fanúšik, takže sa zúčastním nahrávania, zverejním scénu, som rád:„ Nemôžem sa dočkať, až budem bojovať, alebo sa nemôžem dočkať, kým preskúmam túto časť! “ „Vzrušujúca hra – Zakázaný západ je ešte lepší.“

Burch uviedol, že projekt napreduje napriek globálnej epidémii. „Mám záznam.“ [for Forbidden West] Po tomto týždni, “podpichovala ju. „Deje sa to – stále sa to deje!“ To, či sa titul dostane na vopred ohlásený dátum vydania 2021, je diskutabilné – je však dobré vedieť, že sa titul zvyšuje, a už sa nemôžeme dočkať ďalších.

READ  HEVC prvý pre starožitné telekomunikácie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close