Technológie

Cyberpunk 2077 Nový balík textúr 4K Ray Tracing optimalizovaný na úpravu prostredí, architektonických štruktúr

Online bol vydaný nový balík textúr Cyberpunk 2077 4K, ktorý ešte viac vylepšuje vizuálnu kvalitu rolovej hry v otvorenom svete od CD Projekt Red.

Environment Textures Overhaul Pack si môžete stiahnuť z Modifikácie Nexus, nahradenie nekvalitných environmentálnych, krajinných a architektonických štruktúr vysokokvalitnými, ktoré sú optimalizované aj na sledovanie lúčov. Balík, ktorý sa dodáva v 2K variantoch pre nižšie využitie VRAM, by mal byť s tým kompatibilný. Projekt HD Rework ako aj

Cyberpunk 2077 bol minulý týždeň aktualizovaný pomocou opravy 2.12, ktorá zaviedla vylepšenia sledovania lúčov, opravy problémov so zadrhávaním na procesoroch Intel, prioritné P-jadrá, keď je táto možnosť povolená a ďalšie.

Cyberpunk 2077 je teraz celosvetovo dostupný na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series X a Xbox One. Zistite viac o hlavnom patchi hry 2.0 a expanzii Phantom Liberty v recenzii Alessio.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty už bola skvelá hra, ktorá ponúka veľmi cool rozprávanie (tentoraz s témou špionážneho thrilleru), vzrušujúce súboje a veľmi kvalitný vedľajší obsah. Prepracovanie stromu výhod je veľkým krokom vpred a doplnky, ako sú boj vo vozidlách a vylepšený policajný systém, sú veľmi vítané, hoci nezmenia hru. Ak ste doteraz dostali Cyberpunk 2077 do rúk, uvidíte obrovskú hru s viac ako 120 hodinami kvalitného obsahu a neuveriteľne pohlcujúcim herným svetom. Navyše je to naozaj milé. Ak máte hardvér (PC a RTX 40 GPU), získate technicky vyspelú hru.

READ  Kam išli stovky miliárd dolárov na podporu európskych síl NATO?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close