Technológie

ARK: Survival sa objaví pre PS5 v auguste, bez možnosti aktualizácie pre existujúcich vlastníkov

Aktualizácia: Hovorca Studio Wildcard potvrdil, že pre existujúcich vlastníkov ARK: Survival Evolved as ARK: Survival Ascended nebude k dispozícii žiadna inovácia. Bolo nám povedané, že „ARK: Survival Ascended je navrhnutý pre konzoly novej generácie a nemá cestu upgradu.“


Pôvodný článok: ARK: Survival Evolved skončí na PS4 v auguste a podpora prejde na remastrovanú verziu PS5 s názvom ARK: Survival Ascended, všetko je súčasťou komplexnej cestovnej mapy pre sériu o prežitie dinosaurov. Opätovné vydanie pobeží na Unreal Engine 5 a bude zahŕňať obsah ako The Island a Survival of the Fittest, ale napodiv sa nezdá, že by existovala cesta upgradu pre existujúcich vlastníkov. To znamená, že nová verzia vás vyjde na 39,99 dolárov, aj keď ste dlhoročným hráčom originálu.

V skutočnosti je celý cenový model neporiadok. Ako už asi viete, pokračovanie ARK II Vyzerá to, že ide o exkluzívnu konzolu pre Xbox Series X|S, takže vývojárske štúdio Wildcard ponúka balík na Microsoft PC, ktorý obsahuje ARK: Survival Ascended a jeho pokračovanie za 49,99 dolárov. Aj keď majitelia PS5 zaplatia celkovo o 10 dolárov menej, zahrnutie Sequelu je lepšia ponuka. Aj keď je to teraz oneskorené, až do roku 2024.

Rozširujúce balíčky sa budú predávať aj samostatne pre remastrovanú verziu, takže Explorer’s Pass vrátane Scorched Earth, Aberration a Extinction bude stáť 19,99 dolárov. Potom musíte odísť Ďalší Genesis Pass za 19,99 $ zahŕňa obe časti príbehu Genesis. Opäť tu nie je ani slovo o zníženej cene ponúkanej ľuďom, ktorí si ju už kúpili na PS4. Overíme to u vývojára.

Ku cti treba povedať, že remaster sľubuje niekoľko pekných vylepšení, ako napríklad dynamické počasie, interaktívne lístie a multiplatformový multiplayer. Štúdio má veľa vylepšení hrateľnosti a používateľského rozhrania. To je skvelé, ale zápasíme s myšlienkou, že vývojár vypne pôvodnú verziu hry a požiada fanúšikov, aby si ju kúpili znova pre novú konzolu. To nám nesedí!

READ  Európski investori založili závod na výrobu organických hnojív vo výške 20 miliónov dolárov Nový čas

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close